reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
5 kg wiśni się gotuje...będzie dżemik [emoji1][emoji1][emoji1]
Jabłuszka papierowki już przerobione i wyszło mi 12 słoików soku i 7 dżemiku.

Mniami...
[emoji1][emoji1][emoji1]
20180808_224053.jpg
 

Załączniki

  • 20180808_224053.jpg
    20180808_224053.jpg
    78,2 KB · Wyświetleń: 389
5 kg wiśni się gotuje...będzie dżemik [emoji1][emoji1][emoji1]
Jabłuszka papierowki już przerobione i wyszło mi 12 słoików soku i 7 dżemiku.

Mniami...
[emoji1][emoji1][emoji1]Zobacz załącznik 886207
Ja jutro bede robic z brzoskwiń [emoji173] przerobilam juz truskawki w czerwcu chyba i niedawno śliwki [emoji3] teraz brzoskwinie a później czekam na gruszki [emoji39][emoji39]
 
Ja jutro bede robic z brzoskwiń [emoji173] przerobilam juz truskawki w czerwcu chyba i niedawno śliwki [emoji3] teraz brzoskwinie a później czekam na gruszki [emoji39][emoji39]
Super [emoji3] ja jeszcze w lipcu zrobiłam 10 słoików soku czarnej pożeczki i z tego wyszły mi 3 słoiczki dżemu.
Dawno nie robiłam przetworów, a w ciąży mnie tak naszło...że fajnie mieć swoje...[emoji1] dla dzieci...może syn też się przekona bardziej [emoji3]
 
Super [emoji3] ja jeszcze w lipcu zrobiłam 10 słoików soku czarnej pożeczki i z tego wyszły mi 3 słoiczki dżemu.
Dawno nie robiłam przetworów, a w ciąży mnie tak naszło...że fajnie mieć swoje...[emoji1] dla dzieci...może syn też się przekona bardziej [emoji3]
Ja dokładnie tak samo, kiedyś mi sie nie chciało, wolalam kupic i teraz w ciąży mnie naszlo [emoji3][emoji173] az musiałam sloiki kupić, bo brakło [emoji23]
 
Ja dokładnie tak samo, kiedyś mi sie nie chciało, wolalam kupic i teraz w ciąży mnie naszlo [emoji3][emoji173] az musiałam sloiki kupić, bo brakło [emoji23]
Czyli mamy podobnie [emoji16]
Mi mąż zapowiedział już, że nakrętki przyniósł wszystkie...więc obawiam się, że muszę dokupić. [emoji12]
 
reklama
A ja zrobiłam ostatnio pierwszy raz w życiu ogórki chili z babcinego przepisu, 8 słoików, tak miałam smaka na kwaśno-ostre i wczoraj otworzyłam sprawdzić czy wyszły.... mmm pycha [emoji5]
 
Do góry