reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cybexy są ciężkie. Ja kupiłam wczoraj maxi cosi Pable z baza dwustronna na kolejny fotelik. Jest super. W testach bezpieczeństwa wychodzi extra.

Wiem, z temat sie juz pojawiał, ale jakoś wtedy mi to umknęło. Macie już foteliki do samochodu? Jaki polecacie? Ja ciągle się zastanawiam (trwa to dłużej niż przed zakupem wózka :)) podoba mi się cybex aton m z baza... ma może któraś? Opini w necie nie znalazłam zbyt wiele...
 
reklama
Jeszcze 7 tygodni będzie rosnąć [emoji33]
 

Załączniki

  • _20180804_175051.JPG
    _20180804_175051.JPG
    57,3 KB · Wyświetleń: 122
Czy pamietacie z poprzednich ciaz (albo już sie orientowalyscie niedawno), ile placilyscie za KTG, czy bylo to samo KTG czy z ocena lekarza/poloznej, czy musialyscie miec pisemne skierowanie od lekarza? Nie chce mi sie jezdzic na drugi koniec miasta do gabinetu mojej lekarki, wolałabym pod domem chodzic, bo mam co najmniej 3 gabinety.


@Leśny człowiek Dziewczyny pisaly, ze cybexy sa ciezkie. Ja mam Kiddy i sobie chwale.
Ja chodzilam prywatnie na ktg to placilam 30 zl, pozniej z nim wchodzilam na wizyte do lekarza i on sprawdzal co i jak. Zadnego opisu nie dostawalam.
 
reklama
Do góry