reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie wiem jaki model ja oglądam w sklepie jeśli chodzi o cybex ale był cięższy od pabble.

Natomiast co do bazy to myślę że tu i tu można kupić bazę pasująca do obu fotelikow, obecnego i dla większego bobasa. Ja kupiłam jeszcze takie lusterko żeby widzieć dziecko jak go zapne tyłem.
Ważne aby mieć auto dostosowane do bazy, bo w niektórych się nie da wpiac.

Generalnie, jakościowo chyba są porównywalne nie wiem jak cenowo.


Z tego co wyczytałam w necie to te foteliki (maxi cosi pable i cybex aton m) mają dokładnie taka sama wage. No i baza w tym modelu tez jest przyszłościowa.
 
reklama
Wiem, z temat sie juz pojawiał, ale jakoś wtedy mi to umknęło. Macie już foteliki do samochodu? Jaki polecacie? Ja ciągle się zastanawiam (trwa to dłużej niż przed zakupem wózka :)) podoba mi się cybex aton m z baza... ma może któraś? Opini w necie nie znalazłam zbyt wiele...
My go kupiliśmy, ale bez bazy. Mamy chyba specyficzny samochód, akurat ten dobrze pasuje bez niej, a jak nam włożyli bazę, to zawaliła cały tył, mąż musiał siedzieć na kierownicy, żeby to swobodnie weszło. Niby mógłby siedzieć po jego stronie syn, ale też potrzebuje coraz więcej miejsca, bo coraz starszy. A niby mamy suva:/ poza tym te bazy nie zwiększają bezpieczeństwa, więc nie szczególnie do mnie przemawiają, przynajmniej na tym etapie.
 
Są takie specjalne okrycia z miejscami do przewleczenia pasów :)
Miałam taki spiworek i byłam bardzo zadowolona. Co prawda wydaje mi się, że cena była przesadzona i mógłby być jakiś dużo tańszy. Teraz jeszcze nie wybierałam.
SPIWOREK_MAXI_COSI_CABRIOFIX_3.jpg
 
I za kolor idealnie ten sam co tapicerki :D Fakt, że bardzo dobrze odsprzedałam i kupująca mówiła, że właśnie chciała komplet.

To plus jest właśnie ze markowe rzeczy można odsprzedać często niewiele tracąc na tym [emoji16]

Ja pewnie tez będę musiała pomyśleć później o takim śpiworku
 
reklama
Do góry