reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Właśnie nie wiem czy jest jakaś procedura na poród w wannie. Może czekają aż wody odejdą a jak nie przebijają pęcherz. Muszę się zagłębić.
No właśnie siedziałam sobie z godzinkę

Oczywiście letnia woda. Bąbelki :-D
Tyle sie slyszy zeby nie brac goracych kapieli....a ja je tak uwielbiam.. :(
A co moze spowodowac taka goraca kapiel? Bo ogolnie wiem że nie wolno, ale nie zaglebilam sie nigdy w temat dlaczego... na co to konkretnie szkodzi?
 
reklama
Moj Bartek mial byc Bartoszem ale jego ojciec nie ogarnął w urzędzie i jest Bartłomiej i jeszcze do tego dlugie nazwisko hehe do dzis to przeklina ze taki dlugi podpis [emoji23]

Mi Bartlomiej sie podoba... i tak rozkminiam...
Jak dam Bartosz... to zbyt podobne bedzie do Tomasz...
i wtedy Wojciech bedzie osamotniony

A tak kazdy to imie urzedowe będzie mial inne~ chodzi o koncówke..
Tomasz Wojciech i Bartłomiej...
A zdrobniale by mieli bardzo podobne
Tomek Wojtek Bartek
 
Ostatnia edycja:
Zaparc nie mam... ale tak...... boje sie przec :) serio...
Mialam pisac kiedys o tym ale nie wiedzialam jak to ująć :)

W galileo jest odcinek o prawidlowej pozycji i najlepszej do wypróżniania..... daruje sobie opis dlaczego..... podescik dzieciowy pod nogi ten wyższy...
(Nam ciezko bo kolana brzuch by gniotly..ale nogi mozna rozstawic na boki
Ej a nie było przypadków, że poszła się wypróżnić i urodziła ;)
Strach się bać...:p


Co do imion to moim zdaniem
i Bartosz i Bartłomiej potocznie nazywani są Bartkiem...ale formalnie to dwa inne imiona.
O kurka szalona. Fajnie, ze wkleiłeś o tych ciazach. Sie czlowiek dowiedział troche. Az szok.
Aż ciężko uwieżyć! :)
 
Tyle sie slyszy zeby nie brac goracych kapieli....a ja je tak uwielbiam.. :(
A co moze spowodowac taka goraca kapiel? Bo ogolnie wiem że nie wolno, ale nie zaglebilam sie nigdy w temat dlaczego... na co to konkretnie szkodzi?
Ja też uwielbiam. A zbyt ciepła woda to chyba może wywołać skurcze. Tak mi sie wydaje, bo przy porodzie leżałam 2x po godzinie w wanie wlasnie z gorącą wodą żeby był szybszy postęp
 
Ja dziś byłam tez jak @pysia1986 na USG w 3 trymestrze :)

Wszystko dobrze ufff :) te wszystkie miary są ok .ulżyło mi że synek rośnie zdrowo .

Jedynie o co dopytam ginekologa to wskaźnik HC 33+x - tj obwód główki jest aż o 3 tygodnie większy niż pozostale wskaźniki które są 30+x dni ... Ale nie mówił dziś lekarz , że coś jest nie tak z główką , mierzył wszystko dokładnie . Waga z dziś 1 590 g w 29+5 dziś.... bardzo się cieszę że odpukac jest oki ;)

Troszkę wcześnie miałam to 3 USG , chciałam duzo później tj za 2 tygodnie dopiero w ok 31+5 ale niestety lekarz idzie na urlop .... Ehhh trudno ...
 
reklama
Do góry