reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Prawda jest taka ze w każdym wózku znajdziesz plusy ale i minusy. No nie wierze ze ktoś kupił taki wózek ze ani razu sobie nie pomyślał „kurczę szkoda ze tego nie zrobili tak...” „szkoda, ze nie ma tego” itd.
Dla mnie kryterium była tez trochę cena dlatego chciałam M, ale niemąż stwierdził ze 230 zł różnicy wielkiej nie zrobi, bo później zima na spacerówkę musielibyśmy kupić dodatkowa nakładkę na budę żeby przy jej przedłużeniu (rozłożeniu) nie było wywietrznika i nie leciało zimne powietrze [emoji23]

Wiec Sandra, może już po prostu szukasz na sile jakiegoś minusa w bebetto bo coś innego Ci się spodobało ? Albo jak nie jesteś pewna żadnego to weź kup używany może później Ci jakiś wpadnie w ikonę wersji spacerowej i się wtedy szarpniesz ;)
No masz rację, nie ma wozka idealnego, przynajmniej nie dla mnie [emoji23][emoji23]
 
reklama
:) cieszę się bardzo, że po miesiącu mogę dalej być spokojna. Bo trochę jechałam na tą wizytę z duszą na ramieniu, jednak miesiąc między wizytami to długo.

Oj tak. Zgodzę się. Dlatego latam i na pakiet z roboty i prywatnie :-D
Teraz jest tyle lepiej, że czujemy ruchy Maleństwa.
Mój dzisiaj szalał przeciągał się.
Już się robią takie wypukłości na brzuszku jak to robi albo brzuszek faluje.
To też bardzo uspokaja ❤❤❤
 
20180717_205644.jpg
Gdy się nie chce obsłużyć sokowirówki

Drink pyszny poleca się na wieczór :-D
20180717_202707.jpg


Dobra . Jeszcze jeden :-p
 

Załączniki

  • 20180717_202707.jpg
    20180717_202707.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 599
  • 20180717_205644.jpg
    20180717_205644.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 584
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pomocy, caly dzien mam twardniejący brzuch tak raz albo ze 2 na godzine czasami czesciej, sporadycznie odczuwam tez bol taki miesiaczkowy bol krocza dosc nasilony ale generalnie juz chwile mam taki nacisk w kroczu ... co to robic ? Pisac do lekarza czy na IP czy czekac zobaczyc co bedzie jutro ?
 
Dziewczyny pomocy, caly dzien mam twardniejący brzuch tak raz albo ze 2 na godzine czasami czesciej, sporadycznie odczuwam tez bol taki miesiaczkowy bol krocza dosc nasilony ale generalnie juz chwile mam taki nacisk w kroczu ... co to robic ? Pisac do lekarza czy na IP czy czekac zobaczyc co bedzie jutro ?
Kurcze...ja bym chyba podjechała na IP biorąc pod uwagę twoją bliznę lepiej dmuchać na zimne :/
Masz możliwość pojechać?
 
reklama
Do góry