reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Boze dziewczyny powiedzcie mi jaki wózek mam kupic [emoji58] nastawilam sie na bebetto luca ale macalam go dzisiaj i on sztywny jakis taki.
Nigdy odpowiedniego wozka nie wybiore zeby byl idealny ehhh szlag by go [emoji58][emoji58]
 
reklama
Boze dziewczyny powiedzcie mi jaki wózek mam kupic [emoji58] nastawilam sie na bebetto luca ale macalam go dzisiaj i on sztywny jakis taki.
Nigdy odpowiedniego wozka nie wybiore zeby byl idealny ehhh szlag by go [emoji58][emoji58]

Aaaahahahahha Boże dzisiaj to samo przeżywałam [emoji23] balios S czy M? Chłopa męczyłam ciagle mu zdjęcia kazałam oglądać [emoji23]a może x lander x move? Ma dobre opinie albo maxi cosi adorra ? Jest tez maxi cosi nova ponoć właśnie na trudniejsze tereny
 
Aaaahahahahha Boże dzisiaj to samo przeżywałam [emoji23] balios S czy M? Chłopa męczyłam ciagle mu zdjęcia kazałam oglądać [emoji23]a może x lander x move? Ma dobre opinie albo maxi cosi adorra ? Jest tez maxi cosi nova ponoć właśnie na trudniejsze tereny
Boze zrobili mi pranie mozgu w tych sklepach z wózkami.... juz mam dosc wybierania tego wózka [emoji23][emoji23]
 
Macie jakis pomysł na prezent slubny siostry rodzonej na ktory nie pojedziemy ze wzgledu na termin porodu....???
Kwota 400~500 zl
 
No, już. Wszystko ok, tylko znowu grzybica. Szyjka długa, twarda, zamknięta. Kazik waży niecałe 900g, wód ma podobno bardzo dużo i lekarz się śmiał, że jak mi odejdą przed porodem to na pewno tego nie pomyle z niczym innym ;) kolejna wizyta końcem sierpnia. Mogę się zająć remontem :D
Zobacz załącznik 878488


A wcześniej pisałaś " Ja to mam szczęście "
No masz ❤❤❤❤
Super Kazik !! :-)
900 gram szczęścia :-)
 
Boze zrobili mi pranie mozgu w tych sklepach z wózkami.... juz mam dosc wybierania tego wózka [emoji23][emoji23]

Prawda jest taka ze w każdym wózku znajdziesz plusy ale i minusy. No nie wierze ze ktoś kupił taki wózek ze ani razu sobie nie pomyślał „kurczę szkoda ze tego nie zrobili tak...” „szkoda, ze nie ma tego” itd.
Dla mnie kryterium była tez trochę cena dlatego chciałam M, ale niemąż stwierdził ze 230 zł różnicy wielkiej nie zrobi, bo później zima na spacerówkę musielibyśmy kupić dodatkowa nakładkę na budę żeby przy jej przedłużeniu (rozłożeniu) nie było wywietrznika i nie leciało zimne powietrze [emoji23]

Wiec Sandra, może już po prostu szukasz na sile jakiegoś minusa w bebetto bo coś innego Ci się spodobało ? Albo jak nie jesteś pewna żadnego to weź kup używany może później Ci jakiś wpadnie w ikonę wersji spacerowej i się wtedy szarpniesz ;)
 
:) cieszę się bardzo, że po miesiącu mogę dalej być spokojna. Bo trochę jechałam na tą wizytę z duszą na ramieniu, jednak miesiąc między wizytami to długo.
A wcześniej pisałaś " Ja to mam szczęście "
No masz [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Super Kazik !! :-)
900 gram szczęścia :-)
 
reklama
Prawda jest taka ze w każdym wózku znajdziesz plusy ale i minusy. No nie wierze ze ktoś kupił taki wózek ze ani razu sobie nie pomyślał „kurczę szkoda ze tego nie zrobili tak...” „szkoda, ze nie ma tego” itd.
Dla mnie kryterium była tez trochę cena dlatego chciałam M, ale niemąż stwierdził ze 230 zł różnicy wielkiej nie zrobi, bo później zima na spacerówkę musielibyśmy kupić dodatkowa nakładkę na budę żeby przy jej przedłużeniu (rozłożeniu) nie było wywietrznika i nie leciało zimne powietrze [emoji23]

Wiec Sandra, może już po prostu szukasz na sile jakiegoś minusa w bebetto bo coś innego Ci się spodobało ? Albo jak nie jesteś pewna żadnego to weź kup używany może później Ci jakiś wpadnie w ikonę wersji spacerowej i się wtedy szarpniesz ;)
Nie właśnie. Luca nadal mi sie podoba tylko mojemu stelaz sie nie podoba bo za sztywny. Macalismy inne i byly takie fajne miekkie. Mialy ten amortyzator boczny a luca ich nie ma....
 
Do góry