reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A co do piersi to ja mam C, tylko że już po pierwszej ciąży mi obwisły i bez stanika to nawet nie ma opcji żeby wyjść z domu. Teraz rozmiar mam taki sam, tylko się trochę wypełniły. A jak pytałam mojego A. czy mu nie przeszkadzają te moje zwisy to stwierdził że faceci dzielą się na dwa typy... Tacy co wola cycki i tacy wola tyłki ;) on należy do tej drugiej grupy i mówi że tyłek mam w sam raz ;) mam ambitny plan żeby po ciąży się ostro wziąć za siebie i doprowadzić swoje ciało do lepszego stanu...
 
reklama
Byłam wczoraj u mojej ginekolog, ogólnie wszystko ok tzn z ciążą - szyjka długa i twarda, macica miękka. Tylko że mam podwyższone leukocyty.... Norma jest do 10,04 a ja mam 15,35 tys/mikrolitr. I najlepiej ze ona nie widzi dlaczego i żebym poszła do internisty. Dziś byłam oczywiście w lux medzie a tam to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, szczęśliwie ten lekarz był sensowny. Osłuchał mnie, gardło obejrzał i tu jest wszystko ok. Jego zdaniem to może być bakteria w moczu bo mam w badaniu moczu ślad białka. Oddam jutro mocz na posiew i crp mam jeszcze zrobić. Zaczęłam się tym denerwowac bo chodze do tej ginekolog i niby wszystko dobrze a teraz przejrzałam poprzednie wyniki krwi i też te leukocyty były na podobnym poziomie... A wtedy mówiła że może to po infekcji. Wiem że ktos tu miał bakterie w moczu... Czy w wynikach krwi było coś nie tak? Boje się że to może już długo trwać u mnie...
 
Byłam wczoraj u mojej ginekolog, ogólnie wszystko ok tzn z ciążą - szyjka długa i twarda, macica miękka. Tylko że mam podwyższone leukocyty.... Norma jest do 10,04 a ja mam 15,35 tys/mikrolitr. I najlepiej ze ona nie widzi dlaczego i żebym poszła do internisty. Dziś byłam oczywiście w lux medzie a tam to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, szczęśliwie ten lekarz był sensowny. Osłuchał mnie, gardło obejrzał i tu jest wszystko ok. Jego zdaniem to może być bakteria w moczu bo mam w badaniu moczu ślad białka. Oddam jutro mocz na posiew i crp mam jeszcze zrobić. Zaczęłam się tym denerwowac bo chodze do tej ginekolog i niby wszystko dobrze a teraz przejrzałam poprzednie wyniki krwi i też te leukocyty były na podobnym poziomie... A wtedy mówiła że może to po infekcji. Wiem że ktos tu miał bakterie w moczu... Czy w wynikach krwi było coś nie tak? Boje się że to może już długo trwać u mnie...

ja mam od samego początku leukocyty podwyższone, z wizyty na wizytę rośnie, startowałam z ponad 11, na 2 tyg temu było już ponad 15, poszłabym na badania najchętniej już by wiedzieć czy reagować, ale jestem przeziębiona więc wyjdą niemiarodajne do poprzednich, będe musiała poczekac jeszcze 2 tyg, wtedy pójdę przed wizytą i zobaczymy...
dodam że lekarz nie specjalnie się tym interesuje...
 
No właśnie mam wrażenie że już tak chętnie się nimi nie zajmuje :/ a co do sutkow też były malutkie, bez dużej otoczki. A teraz na pół piersi. Ja Noe wiem jak niektórym wam po ciąży one wróciły do stanu pierwotnego, moje są okropne :/
Moje sutki sa coraz wieksze [emoji14] ale mezowi to nie przeszkadza.
 
Jak jesteś wpisana to napewno Ci zrobią, bo oni wpisują tylko 5 osób na dzień. Ja też miałam być na 9 ale zeszło do 10 bo łaski przyjeżdżamy na porodówka a to jednej gabinet. I najpierw wszyscy idą w jedno miejsce


To super. Fajnie, że się tak da . A nie wiesz to prawda że tylko 3-4 zastrzyki dają dziennie we wtorki i czwartek ? Hm ?

Ja jadę do Kopernika we wtorek , mi kazał tam ginekolog przyjechać rano ok 8-9. Ciekawe czy mnie wcisną za zastrzyk odrazu czy będę musiała jechać specjalnie w inny dzień , oby nie bo to dla nas wyprawa , 50 km mąż musi być w domu ( ja już autem nie jeżdżę ) ....
 
Kurde a Grzesiek Grzegorz to nie to samo ???
Myslalam ze Grzegorz to podstawa do urzedu co sie podaje...a Grzesiek, Grześ to zdrobnienia...
Ten sam problem mam z Aleks Aleksander

Aleksander to Olek

Masakra z tymi imionami tyle podobnych

Myslalam by dac tez Aleks. ..czyli Alek by byl?

Ale kazdy by sie pytal za kazdym razem czy pisane przez x czy ks .... po co dziecku utrudniać...
Grzesiek i Grzegorz to to samo :) Sandrze chyba chodziło o to ze zdrobnienie ładnie brzmi a oficjalnie już jej się nie podoba :D
 
reklama
my mamy wesele 29 września ale na pewno nie pójdziemy ;)
No ja mam u koleżanki 20 października i mówię do niej, że to termin mojego porodu :-p
Trzynaście lat temu mieliśmy identycznie, termin na 8 października i wesele 8 października oczywiście nie poszliśmy:tak: a o północy odeszły mi wody więc chyba będzie powtórka :laugh2:
 
Do góry