reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

2kg mam na plusie a juz 3trymestr sie zaczal. Teraz 57kg przy 168wzrostu. Wygladam jak kasztaniak, rece i nogi patyczki i kuleczka na srodku [emoji16] jeszcze prawie 2tyg do tego usg...oby dziec i ilosc wod byly odpowiednio duze. To mowisz, ze lepiej popijac soczkiem? Chodzi o to, zeby z wit c bylo? Ide wlasnie po pregne plus, bo wczoraj ost tabletka poszla, to i soczek i czeresnie i pączka od razu kupie :)
Haha kasztaniak :D mnie sie takie szczuple dziewczyny z brzuszkiem zawsze kojarzyly z pajakiem :D kasztaniak fajniejszy
 
reklama
Kawka mrozona z lodami
U nas upal.... :)
Ja na wychodnym :)
received_10210986045278413.jpeg


Do godz.. 11 na dworzu bylam z malym..
sasiadka zaczyna sie starac o drugie ,:)
 

Załączniki

  • received_10210986045278413.jpeg
    received_10210986045278413.jpeg
    331,1 KB · Wyświetleń: 236
Niby sama woda [emoji14] którą kocham...najlepiej mi wchodzi na wieczór...choć wiem że owoców na noc nie powinno się jeść. Za to w indeksie glikemicznym był w tych najwyższych wartościach. Nie pamiętam, która z Was wrzucała tą tabelkę, ale byłam w szoku jak ją czytałam [emoji41]
No właśnie arbuz, melon itp. to zdradliwe są.

Sorki strasznie się rozpisalam, co drugi post mój;) ale mój 5-latek pięknie się bawi klockami (oczywiście ja muszę być w tym samym pokoju), więc mogę pisać.
Co do wagi jeszcze, to ja ważyłam 3950, bracia kolejno 3900 i 4000. Teściowa rodziła mniejsze dzieci, w okolicach 3500.
 
2kg mam na plusie a juz 3trymestr sie zaczal. Teraz 57kg przy 168wzrostu. Wygladam jak kasztaniak, rece i nogi patyczki i kuleczka na srodku [emoji16] jeszcze prawie 2tyg do tego usg...oby dziec i ilosc wod byly odpowiednio duze. To mowisz, ze lepiej popijac soczkiem? Chodzi o to, zeby z wit c bylo? Ide wlasnie po pregne plus, bo wczoraj ost tabletka poszla, to i soczek i czeresnie i pączka od razu kupie :)
Ja już też w III trymestrze i gin mnie opieprza ciągle za wagę. Teraz ważę 64,5 kg i mam 172 cm. Ja się czuję trochę jak takie niedożywione dziecko z Afryki ze spuchniętym brzuszkiem... Mam sporą piłkę, bo mam rozejście mięśni. Na ostatnim usg Kinga urosła nawet bardziej niż powinna, wody też były w normie, macica prawidłowej wielkości, więc chyba nie ma co się stresować [emoji5]
Żelazo lepiej się wchłania przy Wit. C, a herbata i kawa zaburzają wchłanianie. Niby to wiem, a nie pilnowałam tego [emoji20]
 
Prawie codziennie mam ochote na cos pysznego i puszystego... Ta kawa @Szalona 29 wyglada na taka, chociaz po niej i tak bym czula niedosyt ;( czasami sobie cos szykuje, wydaje mi sie ze to TO i zaspokoi te potrzebe, a pozniej sie okazuje ze mi zaszkodzilo i brzuch boli. Albo jest jeszcze gorzej, czuje sie jak nalogowiec i zarlabym jak swinia ;(
 
reklama
Do góry