reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Maz pełnil dyżur przy dzieciach...na nocki teraz chodzi....ja sobie leżałam..
wczoraj mąż mial wychodne 5 hi więc dzis ja polezalam (widac po ilosci postów.)...tak samo naturalnie wyszlo.... a i dzieciom umylam miske borowek z dzialki.... wiec maz tez sie nie narobil...
a jutro ja mam wychodne 5h...bo maz ma wychodne w piątek.....a weekend razem spedzimy z dziećmi :)
Ja nie tylko pisze ze odpoczywam i leze..a maz mnie wspiera...to sie dzieje.... :)
Maz jus do pracy pojechal..
ja dzis na dworze dzieciom zabawy organizowalam ( zeby maz jeszcze przed praca zasnal)... sama na wieczor kapalam kolacje dalam...i polozylam spac .same padly :) .wiec nie to ze nic nie robilam :)
A teraz jeeeszcze Was nadrabiam.....
z rana ja przejmuje dzieci do 11... organizacja jak w zegarku !
To jest bardzo rozsadny podzial, ale ja jakos tak nie potrafie. Dla nas najprzyjemniejsze chwile to sa te kiedy bawimy sie RAZEM. Po malym tez widac ze wtedy najszczesliwszy. Czasem jak sie zle czuje i idę do sypialni polezec to i tak chlopaki przychodza do mnie i na podlodze obok lozka sie bawia :) no chyba ze wyraźnie dam znac ze potrzebuje spokoju i ciszy, to wtedy nie ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny, miałam pare stron do nadrobienia , kilka zabieganych dni za mną , w poniedziałek wysłałam syna na obóz , wiec nadrabiałam zaległości w porządkach w jego pokoju, ogarnelam zaległe sprawy na budowie, wczoraj cały dzień na nogach.... i chyba przecięłam bo pod wieczór tak mi brzuch twardnial ze nie mogłam funkcjonować , no- spa nie pomagała, cała noc przechodziłam po mieszkaniu bo nie dałam rady ani siedzieć ani lezec .... teraz już trochę lepiej ale jestem wymęczona strasznie:no2::no: ... z dobrych newsow ..... odebraliśmy furę Polki :happy2::-p
Bierzesz regularnie magnez? Mi tylko to pomaga na twardnienie
 
Dziś miałam wizytę 29+4 moja Mała waży bliziutko 2kg z pomiarów [emoji14] Mała leży w poprzek...rozpycha mnie potwornie.
Ale mam cukier w moczu. Robiłam wynik ponownie po niedługim czasie i wyszedł jeszcze wyższy.
Dlatego jutro ponownie obciążenie glukozą [emoji53] blech. ....ale tylko tak można sprawdzić czy to chwilowe, czy zapowiada się cukrzyca ciążowa. [emoji17]

wow! no to kawał babeczki! moja siostra jest w 29+3 i mały waży 1300g
 
Witam się w 26tc! (25+0) jak ten czas leci! :)
powoli wyprawkę szykuję, śledzę różne stronki z używanymi rzeczami i czasami trafiają się na prawdę perełki! udało mi się kupic 2 nowe kocyki gube idealne na zimę, jeden nawet w opakowaniu za 15zł za sztukę, gdzie normanie trzeba wydać spoooro więcej!, do tego swietne smoczki nowe z tomme tippe dwupak za 12zł ;) dziś jade odebrac wanienkę (używana w swietnym stanie za free) i tak powoli powoli do przodu ;) największym wydatkiem będzie czujnik oddechu, materac, komoda i pościel, a resztę jakoś powoli kompletuję ;)
kiedy planujecie prac i prasować?
 
Witam się w 26tc! (25+0) jak ten czas leci! :)
powoli wyprawkę szykuję, śledzę różne stronki z używanymi rzeczami i czasami trafiają się na prawdę perełki! udało mi się kupic 2 nowe kocyki gube idealne na zimę, jeden nawet w opakowaniu za 15zł za sztukę, gdzie normanie trzeba wydać spoooro więcej!, do tego swietne smoczki nowe z tomme tippe dwupak za 12zł ;) dziś jade odebrac wanienkę (używana w swietnym stanie za free) i tak powoli powoli do przodu ;) największym wydatkiem będzie czujnik oddechu, materac, komoda i pościel, a resztę jakoś powoli kompletuję ;)
kiedy planujecie prac i prasować?
Czytalam, że najlepiej w 8 msc żeby się nie zakurzyło znowu.
 
Ale miałam stresa...od wczoraj nie czułam ruchów. Całą noc nie mogłam spać. Kombinowałam na różne sposoby go sprowokować ale cisza.
Wiem, że na ip niewiele zdziałam bo pielęgniarki strajkują. Rano chciałam do gina lub położnej próbować się dostać.
Też tak macie? Jestem w 26t5d
Rano po kawie i ciepłej kąpieli coś drgnęło. Chyba ułożył się w innej pozycji bo jakoś inaczej to wszystko odczuwam.
 
Ale miałam stresa...od wczoraj nie czułam ruchów. Całą noc nie mogłam spać. Kombinowałam na różne sposoby go sprowokować ale cisza.
Wiem, że na ip niewiele zdziałam bo pielęgniarki strajkują. Rano chciałam do gina lub położnej próbować się dostać.
Też tak macie? Jestem w 26t5d
Rano po kawie i ciepłej kąpieli coś drgnęło. Chyba ułożył się w innej pozycji bo jakoś inaczej to wszystko odczuwam.
Spokojniem spróbuj zjeść coś słodkiego i się położyć i wtedy może poczujesz. [emoji6]
 
reklama
Ale miałam stresa...od wczoraj nie czułam ruchów. Całą noc nie mogłam spać. Kombinowałam na różne sposoby go sprowokować ale cisza.
Wiem, że na ip niewiele zdziałam bo pielęgniarki strajkują. Rano chciałam do gina lub położnej próbować się dostać.
Też tak macie? Jestem w 26t5d
Rano po kawie i ciepłej kąpieli coś drgnęło. Chyba ułożył się w innej pozycji bo jakoś inaczej to wszystko odczuwam.
U mnie pomaga wypicie słodkiego napoju, bardziej niż jedzenie i położenie się na plecach, bo w tej pozycji Kinga jest bardziej ściśnięta i zaczyna protestować :-) Można też trochę pougniatać brzuszek lub potrząść nim. Nie wiem czy podczas któregoś usg lekarz tak Ci robił - wygląda to dość nieładnie, ale ginekolodzy się nie patyczkują, żeby dzieci obudzić do badania i porządnie potrząsają. Tylko uważaj później na kopniaki - zazwyczaj po takich zaczepkach dostaje się wielkiego kopa w pęcherz [emoji33]
 
Do góry