reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Liczę naiwnie na to, że drugi poród będzie lżejszy ;-) ;)
A ja, ze trzeci nie bedzie ciezszy od poprzednich ;)

Pierwszy porod byl rodzinny, srednio dobrze to wspominamy, mąż wszystkim kolegom odradza. Drugi porod byl z zaskoczenia - polozne męża nie wpuscily, bo niby nie rodzilam jeszcze, poza tym nie bylo sali indywidualnej, polozyly mnie na wieloosobowej. Jakos zadne z nas nie zaluje.
 
reklama
Miałam czarna parasolkę, mowie z autopsji ale oczywiście każdy uczy się na swoich :)
Włóż w lato czarne spodnie, a włóż białe. Jest różnica prawda ? :)
Oczywiście ze można urozmaicić, nie mowie ze jest brzydki, personalnie czarny to mój ulubiony kolor :p
Zgadzam sie... czarny przyciaga promienie sloneczne... nauki sie nie oszuka.....
a w necie moozna znalezc opinie zawsze ktore polecaja i niepolecaja.. producenci i konkurencja działa....zawsze trzeba logicznie analizowac co sie czyta w necie....

Tez jestem zdania ze na spacerze w wozku o bardzo ciemnych kolorach bedzie dziecku cieplej.... niz w tym samym wozku o jasnych kolorach...
No i jeszcze material ma duze znaczenie
 
Dzień dobry mamuśki:)
Dziś ja na glukozie ale moje rano to mi średnio wyszło bo dopiero przyjechałam :-D kompot wypity i czekam... mam nadzieje że bez niespodzianek...
nieczytalam was od 2 dni wiec mam co robić :)
Miłego dnia
Ja też dziś na glukozie... Ale szczęśliwie jeszcze 40 minut - drugie ukłucie i będzie można coś zjeść. To trzymam kciuki żebyś dotrwała do końca ;)
 
Mam parasolke bezowo-brazowa (siedzisko pod kolanami, palak i budka sa bezowe materialowe). Syfi sie strasznie. Palak akurat piore bez problemu, ale siedzisko nie (jak to w parasolkach - trzeba odkrecac srubki i schodzi calr siedzisko, nie tylko tapicerka), a budka tak wybrudzila sie na lotnisku i w naszym aucie (chyba jakims smarem), ze nie da sie jej doszorowac. Wielofunkcyjny mam grafitowy i plamy widać zdecydowanie mniej, ale np. banan jest koszmarny do usuniecia.

Ja sobie niezbyt wyobrazam, gdzie mi sie ten wozek mialby nagrzac. W pełnym sloncu nie chodze raczej, tym bardziej nie stawiam wozka a juz na pewno nie z dzieckiem. Mielismy w aucie fotelik 9-18 kg zupelnie jasnobezowy i tez sie mocno nagrzewal w pelnym sloncu.
 
Bo zazwyczaj nie ma porównania kupujesz wózek 3w1 i służy Ci przy wszystkich dzieciach :D ale usiądź sobie w upał nawet na czarnych fotelach w samochodzie. Do dziś przeklinam w upały czarne siedzenia w aucie... Nikt mi nie powie, ze są mniej nagrzane niż jakaś jasna tapicerka :)

.. Z fotelikami sie zgadzam...

Co do wozkow ja mialam juz:
3 x wòzki 3 w 1
I 2 wozki parasolki

No ale ja też nie mam porownania bo kupuje w jasnych kolorach. Jasny szary...teraz mam taki kolor jasny latte.... a spacerowka bordowo~szara....
Na starcie odrzucilam wlasnie czarny bo sie nagrzewa i to smutny kolor dla dziecka... mi sie z żałoba kojarzy.... lubie czarny.... bo wyszcupla, ale nie wszystko na czarno bo za smutno... no ale to moje takie odczucia na temat czarnych wozkow...
 
Ja z moim po pobraniu krwi na grupę prawie na chirurgię jechałam, bo taka rana :p i panikował przed pobraniem, że sie pokłóciliśmy:p i od zawsze wiedziałam, że nie chce męża przy porodzie :D tzn już przy samej akcji. A Wy chcecie tatusiów przy porodzie?

Moj wchodzil i wychodzil zielony bo mu slabo sie robilo..... j a jakbym mogla to sama bym wyszla ze swojego porodu :)

Teraz jest zadowolony..bo czeka az dziecko przywiozą po cc :)
 
Ja mam tako warriora po córce. Nie lubiłam go jakoś szczególnie, ale stwierdziłam, że sprzedam go jak Kazik będzie już siedział i kupię jakąś fajną spacerowke. No i ja się nastawiam na chustę, a później nosidlo jako główny środek transportu, więc nie ma sensu kupować teraz czegos innego.
Screenshot_20180703-101302.jpeg
Screenshot_20180703-101320.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180703-101302.jpeg
    Screenshot_20180703-101302.jpeg
    50,8 KB · Wyświetleń: 236
  • Screenshot_20180703-101320.jpeg
    Screenshot_20180703-101320.jpeg
    49,7 KB · Wyświetleń: 232
reklama
Do góry