reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześć
Dzień dobry :)
U mnie milion stopni,pełne słońce i zero wiatru. Padam dziś....

Hehe u nas tak samo :) ciekawe jak ma być jutro pogoda bo matka wariatka z brzuchem zabiera swoje starsze pociechy na dzien dziecka do energylandii :D Pewnie niezły ubaw będą mieli ludzie jak mnie zobaczą, ale co tam , przecież z atrakcji korzystać nie będę, na luzie : leżaczek i zwiedzanie wiosek ;)
 
Ja już w domu. Droga bezproblemowo a nad morzem było pięknie. W mieście spiekota straszna.
No i nie wiem, czy to przez gofry czy co ale mam już 7kg na plusie w 23+1t.c :-/
 

Załączniki

  • IMG_20180601_124126.jpg
    IMG_20180601_124126.jpg
    505,4 KB · Wyświetleń: 71
A ja wróciłam ze zwykłej wizyty, na plusie 9 kg. Usg nie miałam, ogólnie w porządku. Ale teraz lecę na wizytę do pediatry z synem - chyba ospa!:errr::crazy: a tu taki upał.

Może idź powolnym krokiem. Nie leć!
A kg się nie przejmuj. Najważniejsze żebyś była zdrowa teraz. Bez nadciśnienia i cukrzycy ciążowej.
Jeśli to same kilogramy to tym się zajmiesz później . Nie zaprzątaj sobie głowy tym teraz :-p
Ojej oby nie ospa buuuu
 
reklama
Do góry