reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
dzięki dziewczyny.Babie napisałam że umawiałam się na towar uszkodzony ale sprawny a dostałam połamane coś że śmietnika.
Chce zwrot kasy (cudowny parasol mogę odesłać) a jak nie zgłaszam sprawę na policję.Ale wątpię z odpisze.Jestem zła na siebie.Sprzedaje sama mnóstwo rzeczy (wprawdzie w 90% nowe - kosmetyki i handmade) i nigdy nikogo nie oszukałam i zawsze starałam się być na maksa uczciwa.Nigdy tez nie mialam zadnego zwrotu z ogloszen. Co używane to używane jak podniszczone to opisane plus zdjęcia i odpowiednia cena
..
Mąż mi napisał że jestem naiwna i że jak zawsze daje się wydymać i jest mi tak cholernie przykro.I że nawet z dzieciakami się dałam wpierniczyc w g.. bo zostałam sama z czworgiem dzieci (koledzy syna latają samopas po osiedlu) z dwójką cudzych, które.maja mnie w zopie.
I że tak jest zawsze jak go nie ma i ze już nigdy nie zmądrzeje.

Mój syn się na wystraszyl i przeżywa...A ja czuję się oszukana bezsilna i rozżalona tak bardzo, że mnie mdli i nie mogę jeść.

ooo widze że koleżanka po fachu ;) co dokładnie robisz z handmade?
 
Ja mam w domu malego atopowca. Tragedia. Ciagle szyja sucha, jakby poparzona byla, twarzy skora schodzi nawet z oczek, na.ciele plamy. Juz tylw kremow co wyprobowalam i kazdy chwile pomaga i przestaje, a one sa na prawde drogie. Najgprsze ze mala sie meczy. Mam masc zna kortyzolem ale po pierwsze nie moge jej coagle smarowac bo to jednak steryd a ona ma 20 miesiecy, a po drugie ja w ciąży nie moge miec za bardzo stycznosci ze sterydami a jednak ja jeszcze piersia karmie i sie tuli...
Najgorsze sa te pytania obcych ludzi a ona chora czy zmeczona ze takie oczka ppdkrazone i czerwone

Znam ten ból. Moja córka na AZS cierpi już 8 lat. Najgorzej było w 1 klasie podstawówki, miała 99% ciała wysypane i nikt nie chciał się z nią bawić " żeby się nie zarazić ". Dziecko strasznie cierpiało, i nie spało w nocy ciągle się drapiąc. Zjeździliśmy wielu specjalistów i skończyło się na sterydzie doustnym. W końcu pomogła nam A- derma i Avene. 2 lata był spokój ale od miesiąca znowu szyja i plecy jeden czerwony placek :(
 
@Pilades U mojej zyrtec nie działa. Objawy były zbyt silne. Miała też singulair ale mimo tego, że pomógł - wyszły nam skutki uboczne w postaci omamów i zmian w psychice (jakbym wiedziała, że to możliwe, w życiu bym nie podała, na ulotce opisane jako bardzo rzadkie). Teraz ma rupafin i metmin do nosa i odpukać jest ok. Jak przestanie działać to zostaną sterydy wziewne.
 
Ja mam w domu malego atopowca. Tragedia. Ciagle szyja sucha, jakby poparzona byla, twarzy skora schodzi nawet z oczek, na.ciele plamy. Juz tylw kremow co wyprobowalam i kazdy chwile pomaga i przestaje, a one sa na prawde drogie. Najgprsze ze mala sie meczy. Mam masc zna kortyzolem ale po pierwsze nie moge jej coagle smarowac bo to jednak steryd a ona ma 20 miesiecy, a po drugie ja w ciąży nie moge miec za bardzo stycznosci ze sterydami a jednak ja jeszcze piersia karmie i sie tuli...
Najgorsze sa te pytania obcych ludzi a ona chora czy zmeczona ze takie oczka ppdkrazone i czerwone
Też mam azs i mi pomaga krem ziaja med nawilzajacy wlasnie typowo na skórę atopowa.
 
Znam ten ból. Moja córka na AZS cierpi już 8 lat. Najgorzej było w 1 klasie podstawówki, miała 99% ciała wysypane i nikt nie chciał się z nią bawić " żeby się nie zarazić ". Dziecko strasznie cierpiało, i nie spało w nocy ciągle się drapiąc. Zjeździliśmy wielu specjalistów i skończyło się na sterydzie doustnym. W końcu pomogła nam A- derma i Avene. 2 lata był spokój ale od miesiąca znowu szyja i plecy jeden czerwony placek :(
Cholera a lekarz mi mowil ze wyrosnie...
Co prawda ja mam.azs ale poza wrazliwsza skora, konieczniscia stosowania plynow dzieciecych daje rade.
Zaczelo sie od tradziku niemowlecego mega to.paskudne a pozniej ta szyja, az do.krwi rozdrapane. Teraz ma 20 miesiecy i szyja na dwa dni wraca do normy a później bach znowu.
Niby czytalam ze duze znaczenie ma dieta ale raz jej wychodzi po pomidorach a nastenym razem nie, tak.sprawdzałam z kazda rzecza... ah
Ale o avene slyszalam ostatnio ale nie próbowałam. Jestem na.etapie eucerin atopicontrol i narazie pomaga na.chwile
 
@Pilades U mojej zyrtec nie działa. Objawy były zbyt silne. Miała też singulair ale mimo tego, że pomógł - wyszły nam skutki uboczne w postaci omamów i zmian w psychice (jakbym wiedziała, że to możliwe, w życiu bym nie podała, na ulotce opisane jako bardzo rzadkie). Teraz ma rupafin i metmin do nosa i odpukać jest ok. Jak przestanie działać to zostaną sterydy wziewne.
O kurcze, no to miałyście przejście. Też bym nie podejrzewała takich skutków.
 
@NaturalnaMama
Nie przepisują waszym dzieciom Zyrtecu w okresie największego pylenia?
Mój też alergik. Teraz właśnie na Zyrtecu jedzie i wziewy jeszcze robie. Bardzo pomaga w katarze alergicznym ale i tak troche kaszle.
Nie dostałam zyrtec tylko inny lęk przeciw alergiczny. Myślę że to dla starszych dzieci, albo nie na każdą alergie
 
reklama
Do góry