reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

W to 6-7-8 miesięcy to nie wierzę, że za ciężkie dziecko ;) Te pierwsze foteliki są do 13 kg, a 13 kg to powyżej 97 centyla dla rocznych chłopców. Zwykle dzieciom robi się po prostu ciasno albo właśnie pasy są za krótkie (szczególnie, gdy rodzice zapinają w ciepłych kurtkach, czego właściwie nie powinno się robić). Twoi znajomi są oświeceni i wybierają RWF, więc w sumie im się nie dziwię, że wszystko im jedno, czy zrezygnują z pierwszego fotelika, gdy dziecko będzie miało 6 miesięcy czy 18. Ale ileż to ja widzę niemowlaków przodem do kierunku jazdy? Ba, sama woziłam rocznego syna przodem (i przez kilkanaście kolejnych miesięcy, za każdym razem byłam wkurzona na to nasze małe Maxi Cosi Cabrio, bo było mi słabo, gdy widziałam lecącą głowę swojego dziecka), ale w 2012 jakoś nie miałam świadomości istnienia RWF, a do tego mieliśmy stare auto, które się nie zamykało na zamki, więc w ogóle nie rozglądałam się w wyższej grupie cenowej.

No to nie musisz wierzyć , ja wierze bo widzę to w moim otoczeniu dwie koleżanki maja synów urodzonych w tym samym czasie mniej więcej 7 miesięcznych -13 kg. Obie maja łupiny na sprzedaż bo musiały wymienić już na coś innego
 
reklama
No jasne...ale zupełnie czym innym jest wózek wprowadzany do domu, a o innego tachać na 4 piętro [emoji32]
Ogólnie chyba to mnie przytłacza najbardziej. Nie wiem jak ja to będę ogarniać z tym 4 piętrem.

Znam ten ból. Też mieszkałam na 4 piętrze i wozek zostawiłam na parterze przy drzwiach koleżanki. Do czasu aż pewnego razu w gondoli były wrzucony pet z papierosa.Poprostu hamstwo w biały dzień.
 
No to nie musisz wierzyć , ja wierze bo widzę to w moim otoczeniu dwie koleżanki maja synów urodzonych w tym samym czasie mniej więcej 7 miesięcznych -13 kg. Obie maja łupiny na sprzedaż bo musiały wymienić już na coś innego
No cóż, mi się trafiło dziecko poniżej 3 centyla, więc komuś trafia się powyżej 97 ;)
 
Właśnie wróciliśmy i Was nadrabiam. Naładowana energia na dłuższy czas. Tęskniłam za górami. Najbardziej mi się spodobał komentarz jednego faceta do jego kobiety 'patrz, Pani w ciąży i idzie jak kozica, a ty narzekasz od parkingu!' :D lecę pod prysznic i grilla przygotować :)
sketch-1525174999865.jpg
 

Załączniki

  • sketch-1525174999865.jpg
    sketch-1525174999865.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 378
Właśnie wróciliśmy i Was nadrabiam. Naładowana energia na dłuższy czas. Tęskniłam za górami. Najbardziej mi się spodobał komentarz jednego faceta do jego kobiety 'patrz, Pani w ciąży i idzie jak kozica, a ty narzekasz od parkingu!' :D lecę pod prysznic i grilla przygotować :)
Zobacz załącznik 852437
Super[emoji16] zazroszcze powera i widoczkow!
 
Właśnie wróciliśmy i Was nadrabiam. Naładowana energia na dłuższy czas. Tęskniłam za górami. Najbardziej mi się spodobał komentarz jednego faceta do jego kobiety 'patrz, Pani w ciąży i idzie jak kozica, a ty narzekasz od parkingu!' :D lecę pod prysznic i grilla przygotować :)
Zobacz załącznik 852437
O rety ale bym z Tobą pobrykała chętnie [emoji8] przepięknie [emoji173]
 
No to nie musisz wierzyć , ja wierze bo widzę to w moim otoczeniu dwie koleżanki maja synów urodzonych w tym samym czasie mniej więcej 7 miesięcznych -13 kg. Obie maja łupiny na sprzedaż bo musiały wymienić już na coś innego
Siedmiomiesieczne dziecko wazy 13 kg?! Woooow
 
reklama
Właśnie wróciliśmy i Was nadrabiam. Naładowana energia na dłuższy czas. Tęskniłam za górami. Najbardziej mi się spodobał komentarz jednego faceta do jego kobiety 'patrz, Pani w ciąży i idzie jak kozica, a ty narzekasz od parkingu!' :D lecę pod prysznic i grilla przygotować :)
Zobacz załącznik 852437


Ale super !! Wspaniała fotka! Kozico ;-)
 
Do góry