reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dokładnie to samo powiedziałam jak mnie złapała biegunka w zeszłym miesiącu. Że już mam tak dość zaparc że ta biegunka jest super haha :D ale była to jednorazowa akcja w moim wypadku więc długo się nie "nacieszylam" [emoji23]
No tez mi sie podobala dzisiejsza biegunka [emoji23][emoji23] gdybym ja tylko znala jej powód [emoji3]
 
reklama
Ostatnio moja znajoma w ciąży pojechała w góry i tam po jednym dniu poroniła .
Może przypadek albo ciśnienie nie korzystne .
Trafiając tam do szpitala usłyszała że kobiety przyjezdne bardzo często tam przyjeżdzają i tracą ciąże ...
Cholera wie czy to zbieg okoliczności czy faktycznie może to ciśnienie ma duże znaczenie .
 
I sory nie porównujcie latania samolotem do wychodzenia z domu...
To moja 3 w sumie ciąża i coś wiem na ten temat .
No ale masa kobiet lata samolotami w ciazy, nie ktore po prostu musza.

I nie jestes tutaj jedyna kobieta ktorej to 3 ciaza, takze spokojnie [emoji846]
Kazdy zna swoj organizm najlepiej. Jedna poleci a druga nie, ale nie jest to niebezpieczne.
 
reklama
I sory nie porównujcie latania samolotem do wychodzenia z domu...
To moja 3 w sumie ciąża i coś wiem na ten temat .
Dokładnie,nie ma co porównywać bo każda z nas jest inna i ma inne doświadczenia ciążowe. Ja np.mam zakaz latania,basenu,kawy,noszenia pow 2 kg,korzystac z wind tam gdzie sąna maksa,hybryd,nawet ziół i napoi niektórych mi nie wolno. I nie schizuje mi lekarka ani ja też,po prostu lepiej nie ryzykować w moim przypadku.
 
Do góry