reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

2 maja ide na wizytę to może się dowiem. W poprzedniej ciazy chciałam córkę a teraz czuję ze będzie trzeci chłopak :) maz twierdzi że on tylko chłopaków produkuje [emoji14] ale na wszelki wypadek zastanawia się nad wyremontowaniem pokoju dla dziewczynki [emoji23] generalnie bardzo bym się zdziwiła gdyby siusiaka nie było i pewnie do dnia porodu miałabym watpliwosci :D

Hehe , u mnie odwrotna sytuacja. Dwie dziewczyny już są, przydał by się siurok ;) ale mój też mówi że tylko dziewczyny umie. Może mieszkasz gdzieś blisko to jakąś zamiankę w szpitalu zorganizujemy :laugh2:
 
reklama
DE270AA6-AF95-413D-8277-EB11FF8360FF.jpeg
Ja tez to stwierdzam!

A kleszcza nigdy nie mialam, nawet nie wiem jak to to wyglada [emoji14]
A kleszcza pewnie złapałam od tej małej łajzy która przychodzi do mnie jak jestem u rodziców ...
 

Załączniki

  • DE270AA6-AF95-413D-8277-EB11FF8360FF.jpeg
    DE270AA6-AF95-413D-8277-EB11FF8360FF.jpeg
    910,8 KB · Wyświetleń: 344
Mi w tej ciąży wyskakują pryszcze z ropnymi koniuszkami. Nic z tym nie robię, ludzie to mi częściej krocze niż twarz oglądają :)

U mnie masakra. Robią mi się takie wielkie podskorne paskudztwa. Bolą i nie wyglądają ładnie. Śmieje się, że będę miała ślicznego synka,bo tak paskudnie jeszcze nigdy nie wygladalam :)
 
.
Mi jak slabo i w glowie jak sie kreci..... klade sie..i nogi w gore...leze tak... potem jak wstaje to szklanka wody...

Teraz tez ciagle tak leze ..czytam Was..a maluszek tanczy sobie do. Bajek.. zabawki ma na podlodze rozsypane i jest cudownie grzeczny
Nie mogę się doczekać kiedy mój będzie się trochę sobą zajmował :) chociaż naraZie mamy etap siadania i już jest o niebo łatwiej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Odebralam wczoraj wieczorem wynik moczu ( powtarzałam bo mi dziwne wyniki wyszły - posiew jeszcze nie mam wyniki )

Noi skończyło się na tym że lekarz kazał łykać 3*2 Furaginium na zapalenie układu moczowego , ogolnie mam chyba jakaś bakterie , ale nie mam żadnych objawów ( nic nie piecze ani nic ) .

pH 7,5 gdzie norma 7,4 max
Ciężar właściwy 1,012 gdzie min tj 1,015

Bakterie : dość liczne

Fosforany bezpostaciowe : liczne

Czytałam że pH może być zasadowe jak dieta bogata w owoce i warzywa .

Pewnie mi lekarz powie żeby witaminę c na zakwaszenie organizmu ....
Na mialam taki wysoki wyniki nawet wyższy bo ok 8. Wprowadziłam do diety duzo kiszonek, kwaśnych owoców i po ok 3-4tyg ph spadło do 5 ;) polecam.

Jestem wegetarianka wiec ryzyko moczu zapasowego jest u mnie dosc wysokie
 
Do góry