reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Lekarz powiedzial ze psikac tantum verde

Wczoraj jak endokrynolog mnie zobaczyla powiedziala ze przemeczona jestem....wiec juz wczorqj musialo byc widac..
.dala mi jodid.. bo mam wyplukane z organizmu costam.. bo ciaza karmienie ..ciaza karmienie...teraz ciaza... organizm przeciazony.. .. kedna glukoza zle mi wyszla podwyzszona..ale powtarzalam i drugi wynik dobry byl..
Tsh za wysokie...i to wszystko tylko w tej ciąży...
Co do pomocy...dzisdki po 400km od nas... pracuja...
Mąż byl 10 dni na l4 na antybiotyku... i cbyba mu nie pomoglo bo po 4 dniach znowu go wzielo i to jeszcze gorzej ..tez ma goraczke..zmiany ropne.. dostal drugi antybiotyk.ale nie moze znowu isc na l4..wiec chodzi do pracy....
a przy dzieciach i to 2 nie ma ze nie moge..wiec na ledwosci..dzieciom obiad zrobie i to taki na szybkosci..bo pierogi etc... przewine wykapie..a na siebie sil nie mam..
a od 12 tc...czulam sie swietnie..latalam..po placach zabaw.... zjezdzalnie ..chustawki.. wyscigi dla dzieci rowerowe dla osiedla..mialam moc... trwala ta moc 3 tyg...teraz. drugi raz pod rzad maz zarazil mnie angina ..pierwszy tydzien przetrwalam..teraz nie wiem czy jakas pomoc domowa nie wziasc... nie mam in ego pomyslu..a nie wiem co robic... po dzisiejszym dniu... widze ze nie liczA sie moje checi..bo organizm powiedzial stop i koniec

Pewnie chociaż na kilka dni żeby ci ktoś pomógł... Oboje chirzy dom dzieci masakra . Powodzenia trzymaj się i odpoczywaj w wolnej chwili której nie masz...
 
reklama
Musialobyc widac bo kilka niezaleznych obcych sobie osob to widzialo..i lekarz wczoraj tak powiedzial..ale ja to ze jestem przemeczona wiem.... i puscilam to drugim uchem..bo ktora matka nie jest przemeczona...
Cisnienia nie mierzylam..
Myslisz ze cukier mi spadl? Nie wiem
Chyba 3 raz zrobie ta glukoze...co jeszcz3 moglabym przebadac? Sama juz nie wiem
Ja myślę, że na prawdę jesteś przemeczona. Do tego choroba... Nie bagatelizuj tego. Jeśli masz możliwość wzięcia jakiejś pomocy to bierz, nie zastanawiaj się, choxiaz na kilka dni. Potrzebujesz odpoczynku i czasu na regenerację organizmu
 
Jak angina to tylko antybiotyk pomoże , ja bym powiedziała lekarzowi ze tantum verde niech sobie w dupę psiknie, augmentin, amoksiklav w ciąży dozwolone , 2-3 dni i byś zdrowa była, bakterie groźniejsze niż te leki.... ale rodzinni się boja, może zadzwoń do gina niech da pozwolenie na antybiotyk ....
Musze tez meza wyeksmitowac z sypialni póki nie wyzdrowieje....bo mnie bedzie tak w kolko zarazal..a to chyba droga kropelkowa sie roznosi....on chce zamykac okna bo hardlo spuchniete ze nawet oddychac dzis nie mogl..a mi duszo i tlenu mi brakuje..chce wietrzyc i miec otwarte.....bo jak zmalniete to te zarazki wdycham
Do gina napisze rzeczywiscie...bo w aptekach tez tylko mowili o psikaniu gardla plukaniu etc...
 
Jak angina to tylko antybiotyk pomoże , ja bym powiedziała lekarzowi ze tantum verde niech sobie w dupę psiknie, augmentin, amoksiklav w ciąży dozwolone , 2-3 dni i byś zdrowa była, bakterie groźniejsze niż te leki.... ale rodzinni się boja, może zadzwoń do gina niech da pozwolenie na antybiotyk ....

Tak sprawdziłam z ciekawością te 2 antybiotyki i oba nie są dla mnie odpadają jestem uczulona na skład na amoksycykline....

Obym zdrowa była ...
 
Lekarz powiedzial ze psikac tantum verde

Wczoraj jak endokrynolog mnie zobaczyla powiedziala ze przemeczona jestem....wiec juz wczorqj musialo byc widac..
.dala mi jodid.. bo mam wyplukane z organizmu costam.. bo ciaza karmienie ..ciaza karmienie...teraz ciaza... organizm przeciazony.. .. kedna glukoza zle mi wyszla podwyzszona..ale powtarzalam i drugi wynik dobry byl..
Tsh za wysokie...i to wszystko tylko w tej ciąży...
Co do pomocy...dzisdki po 400km od nas... pracuja...
Mąż byl 10 dni na l4 na antybiotyku... i cbyba mu nie pomoglo bo po 4 dniach znowu go wzielo i to jeszcze gorzej ..tez ma goraczke..zmiany ropne.. dostal drugi antybiotyk.ale nie moze znowu isc na l4..wiec chodzi do pracy....
a przy dzieciach i to 2 nie ma ze nie moge..wiec na ledwosci..dzieciom obiad zrobie i to taki na szybkosci..bo pierogi etc... przewine wykapie..a na siebie sil nie mam..
a od 12 tc...czulam sie swietnie..latalam..po placach zabaw.... zjezdzalnie ..chustawki.. wyscigi dla dzieci rowerowe dla osiedla..mialam moc... trwala ta moc 3 tyg...teraz. drugi raz pod rzad maz zarazil mnie angina ..pierwszy tydzien przetrwalam..teraz nie wiem czy jakas pomoc domowa nie wziasc... nie mam in ego pomyslu..a nie wiem co robic... po dzisiejszym dniu... widze ze nie liczA sie moje checi..bo organizm powiedzial stop i koniec
Dziewczyno musisz coś wykombinowac i odpocząć. Ja rozumiem, że sama najlepiej wszystko ogarniasz, ale takie wyczerpanie może mieć złe skutki. Pierwsze co, to jak Maluch pójdzie spać, to kładź się też.
 
Musialobyc widac bo kilka niezaleznych obcych sobie osob to widzialo..i lekarz wczoraj tak powiedzial..ale ja to ze jestem przemeczona wiem.... i puscilam to drugim uchem..bo ktora matka nie jest przemeczona...
Cisnienia nie mierzylam..
Myslisz ze cukier mi spadl? Nie wiem
Chyba 3 raz zrobie ta glukoze...co jeszcz3 moglabym przebadac? Sama juz nie wiem
Nie wiedziałam, że powtarzałaś glukozę, pamiętałam tylko, że coś miałaś za wysoko. W takim stanie to bym do labu nie łaziła - wymęczysz się, wyjdą Ci jakieś dziwne wyniki, odpocząć trochę musisz. Może endokrynolog ma rację, że wszystko na raz się zebrało.

Tak pomyślałam, pisałaś, że u Ciebie na osiedlu dużo dzieci. Żadna sąsiadka nie wzięłaby któregoś chłopca (ja bym pewnie wolała oddać młodsze) na spacer albo na plac zabaw?
 
Poprosiłam Igorelove o dopisanie :) dzieciaki z tego co kojarzę rocznikowo takie jak twoje, z tym ze starszy marzec 2014 a młodszy listopad 2017 :)
..a to Ty masz najbardziej zblizona sytuacje do mojej... :) 2 maluszków i 3 maluszek w drodze...i tez 2 synow... a teraz co bedzie ? Wiesz juz? Co bys chciala?
 
reklama
Do góry