reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wymarzylo mi się ze jak będę chodzić z wózkiem ba spacery to pies będzie sobie leżał w koszyku pod wózkiem !;D
Mam takie zdjęcie, jak leżę w wózku, a w koszyku pod spodem leży nasz ówczesny pies :D on był właśnie taki maleńki, kudlaty. Mama mówi, że tata mnie kiedyś zostawił w tyj wózku pod sklepem, wpadł tylko po chleb, wychodzi, a tam ciotka przy wózku a nasz Kapsel z pianą na pysku warczy i szczeka, żeby do mnie nie podeszła :D
 
Hahahahaha fajnie mieć tyle zwierzaków w Domu! Ja co prawda mam psa, kotów nie lubię. Chciałam wziąć drugiego psa ale zaszłam w ciąże i dobrze ze nie wzięłam bo nie wiem nawet jak teraz będę wychodzić na spacer rano z psem i niemowlakiem [emoji23]
Mam też trzy psy. Owczarka Belgijskiego, Niemieckiego i małą znajdę w typie sznaucera. Ale mam też duży ogród gdzie mogą sobie luzem biegać, to problem ze spacerami rozwiązany. Jak idę sama w las to Belgijke biorę żeby się pewniej czuć.
 
Podziwiam was dziewczyny że macie nawet po 3 psy i to jeszcze takie duże, dzieci, mąż, dom i jeszcze psy.... Jeżeli kiedyś się zdecyduje na psa to tylko ze względu na dzieci i to będzie Jack Russell terrier :)
A w ogóle trzymanie psa w mieszkaniu/domu to sobie nie wyobrażam :)
 
Mam takie zdjęcie, jak leżę w wózku, a w koszyku pod spodem leży nasz ówczesny pies :D on był właśnie taki maleńki, kudlaty. Mama mówi, że tata mnie kiedyś zostawił w tyj wózku pod sklepem, wpadł tylko po chleb, wychodzi, a tam ciotka przy wózku a nasz Kapsel z pianą na pysku warczy i szczeka, żeby do mnie nie podeszła :D

O proszę bardzo ! Pies wiedział co ma robić ! Hehehe
 
Podziwiam was dziewczyny że macie nawet po 3 psy i to jeszcze takie duże, dzieci, mąż, dom i jeszcze psy.... Jeżeli kiedyś się zdecyduje na psa to tylko ze względu na dzieci i to będzie Jack Russell terrier :)
A w ogóle trzymanie psa w mieszkaniu/domu to sobie nie wyobrażam :)

To gdzie chcesz go trzymać ? 24 na dworze ?
 
Wymyslilam ze nie kupuje dostawki co sleeping..tylko kupie barierke na nasze lozko...bo mamy szerokie..i bede mogla klasc bobo od zewnatrz...a nie miedzy mna a mężem..a potem barierke przeloze do lozka dla dzieciaków
barierka zabezpieczająca pionowa wymiary.jpg
 

Załączniki

  • barierka zabezpieczająca pionowa wymiary.jpg
    barierka zabezpieczająca pionowa wymiary.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 336
reklama
Do góry