reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wróciłam z izby. Nic mi nie poradzili (tylko zwiększyli duphaston z 2 tabl do 3 tabl). Ale faktycznie był sens jechać po to, żeby uspokoić się na widok żywego dziecka i żeby uspokoić męża, który zrobił się dzisiaj zielony.

A Maluszek już ma 4 cm!
 
reklama
Wróciłam z izby. Nic mi nie poradzili (tylko zwiększyli duphaston z 2 tabl do 3 tabl). Ale faktycznie był sens jechać po to, żeby uspokoić się na widok żywego dziecka i żeby uspokoić męża, który zrobił się dzisiaj zielony.

A Maluszek już ma 4 cm!
Uffff całe szczęście, że wszystko okej. Leż i odpoczywaj. [emoji4]
 
Cieszę się że wszystko w porządku [emoji5]. Przynajmniej teraz jesteś spokojniejsza [emoji5]. Oszczędzaj się [emoji5].

rr7luqh.png
 
Wróciłam z izby. Nic mi nie poradzili (tylko zwiększyli duphaston z 2 tabl do 3 tabl). Ale faktycznie był sens jechać po to, żeby uspokoić się na widok żywego dziecka i żeby uspokoić męża, który zrobił się dzisiaj zielony.

A Maluszek już ma 4 cm!

Bardzo cieszę się że wszystko dobrze ^_^
 
Wróciłam z izby. Nic mi nie poradzili (tylko zwiększyli duphaston z 2 tabl do 3 tabl). Ale faktycznie był sens jechać po to, żeby uspokoić się na widok żywego dziecka i żeby uspokoić męża, który zrobił się dzisiaj zielony.

A Maluszek już ma 4 cm!
Uff, cieszę się:) leż sobie teraz grzecznie, odpoczywaj:)
 
Dziękuję. Podobno ryzyko poronienia teraz jest dla mnie większe niż 2 tyg temu (pokazałam zdjęcie usg i opis z poprzedniej wizyty). Jutro pogadam z wprowadzacym, moze jeszcze jakies leczenie wymysli. No i bede sie umawiala na usg I trym - pewnie za jakieś 2 tyg.
 
Dziękuję. Podobno ryzyko poronienia teraz jest dla mnie większe niż 2 tyg temu (pokazałam zdjęcie usg i opis z poprzedniej wizyty). Jutro pogadam z wprowadzacym, moze jeszcze jakies leczenie wymysli. No i bede sie umawiala na usg I trym - pewnie za jakieś 2 tyg.
A który masz teraz tyg?

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Jejku Dziewczyny, przez jakiś tydzień Was nie czytałam i nabiło mi się ponad 200 stron do nadrobienia, kilka dni nadganiałam... :eek:
A teraz jeszcze próbuję napisać posta i trzeci raz mi go kasuje :crazy:

Więc nie będę się rozpisywać, bo już nie mam siły :p

Gratuluję wszystkim zaręczonym :D wiem, że jakieś sto postów spóźniona, ale co tam :p

Ja jutro idę do lekarza, strasznie się boję, bo podejrzewam, że mogę mieć coś z nerkami, rok temu jakoś miałam tam jakiś kamyczek, a teraz od kilku dni mnie strasznie kłuje pod żebrami z boku, nie mogę leżeć, obracać się, boli jak kaszlę, kicham albo się załatwiam :sad:

@aspekt trzymaj się, jeśli wiesz już, że dziecko ma się dobrze, bądź dobrej myśli! :) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry