reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Udanej podróży i pobytu ^_^
U nas w Warszawie śniegu nasypało i biało, tazke uważajcie tam na drodze bo warunki mogą być różne.
Też jestem z Warszawy :) widziałam :) nie jest źle.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Dzien dobry:)
U nas syn łasakawy:) pospalismy do 7:30:)
Od tygodnia nie budzi sie na butle w nocy wiec jest szansa, ze to pol roku do porodu odsapnieny i pospimy:))

Gorzej będzie w pazdzierniku, bo praktycznie w tym samym czasie planowany jest porod i przeprowadzka do nowego domu.... bedzie mial moj Leo duuuzo atrakcji.... obawiam sie czy nie za duzo. Jak myslicie??

Milego weekendu!!:) ja dzis lece na targi mamaville:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
I nas zasypało śniegiem i od razu samopoczucie gorsze , a już było tak fajnie. No trudno trzeba będzie przetrzymać :sorry: . Miłego weekendu dziewczyny.
 
Nie chce Cie straszyc, ale z tym zlobkiem niestety jest tak że duuuuuza wiekszosc dzieci choruje.... rodzice przypriwadzaja chore dzieci..i to walka z wiatrakami....
Malo tego ze zlobka przynosza choroby..i zarazaja te noworodki w domu..... mieszkam na osiedlu zamknietym. Kameralnym..gdzie na 52 mieszkania jest ok 20 dzieci w wieku wlasnie do lat 4.. ( w 2017 roku 7 dzieci sie urodzilo)...i mamy opowiadaja.. jak noworodki z zapaleniem pluc..bo starszy cos ze zlobka czy przedszkola non stop przynosil.....takie sa realia..ale z calego serca zycze by u Ciebie byl wyjatek i zeby zdrowiutki chodzil i wracal :)
Ja wiem niestety jak to ze żłobkiem bo najstarszy syn chodzil i co dwa tygodnie w domu byl...i myślę że może byc podobnie ale chociaz na wrzesień i październik Młodą dam a później o niani pomyślimy...bo zawozic starszaka do szkoly i plus dwojeczka maluchów to będzie wesolo...a ja bardzo lubię instytucje jak dzieci uczą sie dobrych i złych rzeczy od siebie [emoji12]
Ale o niani też myślę intensywnie aby była w razie W bo mąż często delegacje i wyloty więc z Nim różnnie.

Milego dnia Drogie Panie...u mnie dzieci od po 7 na nogach....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się dziś ogarnąć i poznać Wasze Nicki bo ciężko mi odpowiadać wiec z góry przepraszam za nie odnoszenie się do postów bo nie mogę sie jeszcze odnaleźć.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się dziś ogarnąć i poznać Wasze Nicki bo ciężko mi odpowiadać wiec z góry przepraszam za nie odnoszenie się do postów bo nie mogę sie jeszcze odnaleźć.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo nas jest, sporo postów przybywa. Ja jak po pracy nadrabiam o czym było to już po przeczytaniu wszystkich sama nie wiem co komu chciałam odpisać :)


usg wizyta 19.03
 
Muszę się dziś ogarnąć i poznać Wasze Nicki bo ciężko mi odpowiadać wiec z góry przepraszam za nie odnoszenie się do postów bo nie mogę sie jeszcze odnaleźć.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież można na bieżąco pod każdym wpisem odpowiedzieć...i nie trzeba wtedy szukać w pamięci [emoji6]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A nie pisałam wam chyba, że tsh niskie ale te pozostałe w nornie wyszły.
Kolega z pracy ma brata endokrynologa i wysyłał mu te wyniki.
Stwierdził, że to raczej fizjologiczne bo w I trym.tsh z reguły spada...no ale mam się do niego zgłosić bo co to za konsultowanie samych wyników na odległość.
Zastanawia mnie tylko czy do takich spraw nie powinien być typowo endo.gin. a nie zwykły endokrynolog (?)
60a93dbd9ab0582be50f269d47241c64.jpg



usg wizyta 19.03
 
Do góry