reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja mam taki problem - od kilku dni wyczuwalny, bardzo bolesny 'guzek' przy odbycie... Co to może być?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Hemoroidy, mialam w pierwszej ciazy. Dr doradzil mi czopki ( moge ci znalesc jakie konkretnie gdzies w mailach) i nawet przeszlo ale pamietam ze moczylam tez dupala w naparze w korze debu , dzialaj szybko bo nieprzyjemna sprawa. oczywiscie na kazdym bedzie pisalo zeby nie stosowac w pierwszym trymestrze dlatego wtedy napisalam do mojego Dr


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tez myslalam ze moga byc to hemoroidy, lecz okazalo sie ze to zwykle otarcie [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Moja siostra mialaw ciazy hemoroidy i miała sobie nasiadowki robić i tyle...i dużo wody pić aby do zatwardzen nie dopuszczać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam taki problem - od kilku dni wyczuwalny, bardzo bolesny 'guzek' przy odbycie... Co to może być?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Przy hemoroidach odczuwa sie ból przy wypróżnianiu. Może pojawić się też krew.Jeżeli tak masz to maść powinna pomóc. Ja miałam w pierwszej ciąży oraz po porodzie. Polecam FitoroiD jest z naturalnych składników i cytuje "Maść może być również stosowana w ciąży i w okresie karmienia piersią."


 
reklama
Odnośnie tatuaży i znieczulenia. Tatuaż sam z siebie nie stanowi zagrożeń, lata temu było faktycznie podejrzenie że może być źródłem zakażeń ale to mogło być też cos zupełnie innego. To, że anestezjolodzy czasem chcą odmowic tego znieczulenia to tylko ich własne widzimisię i jest to niezgodne z prawem. Przykład siebie dam : wspomniana operacja nogi, znieczulenie od pasa w dół musi być bo to poważny zabieg, jeśli anestezjolog nie znieczulila mnie w kręgosłup to musiałaby mnie uśpić, ale to jest jeszcze bardziej inwazyjne. Wniosek taki ze Ci marudzacy to w 90% anestezjolodzy starej daty i muszą pieprzyc dla pieprzenia (takie charaktery) a znieczulenie maja dać jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych,ale to ustala już lekarz.

28whj6yx23ga2o8q.png
 
Do góry