reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hello :)

Byłam wczoraj na pierwszym usg i wszystko w porządku ;) ufff ulżyło mi miałam jakieś zle przeczucia . Termin z usg na 17 października a z om na 22.
No teraz tylko czekać ;)

Odebrałam wyniki i kurczę mam za niskie leukocyty i płytki krwi :/ już tak miałam w poprzedniej ciąży nie wiem czy coś się z tym robi.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mam córkę 9 lat i syna 7 lat. Czasem odnosimy wrażenie że zachowują się jak bliźniaki. Są za sobą bardzo a czasem się tłuką. Ale jest wesoło. Syn powiedział, że jak będzie dziewczynka to on nie będzie się cieszył za to córka mówi że będzie pomagać bezwzględu na płeć. Mam nadzieje, że podołamy temu
No nie gadaj ...ze sie tłuką... moje bardziej sie tluka niz współpracują..hehe... ale ja z bratem tez sie lalam :)... to normalne. :)
 
Dobrze ze nie wysłali Cię od razu bo jest jeszcze nadzieja. Z dnia na dzień może się pojawić przecież zarodek z bijącym serduszkiem.



Dokladnie...zgadzam sie... u mnie tak jak pisalam w 6 t i 5 dni bylo puste jajo...to tez prawie jak 7 tc.... a jest z tego zdrowy dzidzius... po 5 dniach nagle byl od razu zarodek z serduszkiem
 
Dziewczyny tak bardzo się boje nie mam już żadnych objawów i ciagle jakieś czarne myśli w głowie....

To Ci zazdroszcze ze nie masz objawów, a w brzuszku dzidzia ma sie dobrze... serce bije jak dzwon !.. czarne mysli kazda z nas dopadaja... juz od teraz na zawsze bedziemy sie marteic o nasze serduszka.. :) taki to zywot matki :) glowa do gory, koedy masz wizyte? Ktory tc?
 
To Ci zazdroszcze ze nie masz objawów, a w brzuszku dzidzia ma sie dobrze... serce bije jak dzwon !.. czarne mysli kazda z nas dopadaja... juz od teraz na zawsze bedziemy sie marteic o nasze serduszka.. :) taki to zywot matki :) glowa do gory, koedy masz wizyte? Ktory tc?
Dziś o 19. Jeśli chodzi o tydzień to wychodzi jakoś 8, sama nie jestem w stanie Ci powiedzieć bo teoretycznie OM miałam 31.12 ale ja ogólnie miewam bardzo nieregularne cykle i jak byłam na ostatnim USG 3 tygodnie temu to lekarz powiedział ze jest pęcherzyk wielkości 5 tygodnia. Dziś ma na podstawie USG wyliczyć termin porodu
 
Po wizycie ^^ jest i pęcherzyk i fasolka i serduszko i nawet chwilę było to serduszko słychać z mch obliczeń 6t5d z USG 6t3d tp 27-29.10 ;)
Super! [emoji7]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Dziś o 19. Jeśli chodzi o tydzień to wychodzi jakoś 8, sama nie jestem w stanie Ci powiedzieć bo teoretycznie OM miałam 31.12 ale ja ogólnie miewam bardzo nieregularne cykle i jak byłam na ostatnim USG 3 tygodnie temu to lekarz powiedział ze jest pęcherzyk wielkości 5 tygodnia. Dziś ma na podstawie USG wyliczyć termin porodu

Hmmm ja mam 8 tc i 5 dni cylre regularne co 27 dni ale Om mialam 6 stycznia...czyli tydzien po Tobie... owulacje mialam tylko 2 dni spóźnioną....i tak wyszlo na usg ciaza mlodsza o 2 dni. .tp z Om na 12.10 a z usg na 14.10
 
Do góry