reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jeszcze nie mam wyznaczonych prenantalnych ale na pewno pójdziemy razem choćby miało być usg dopochwowe. I tak zakładają taką chustę na brxuch i nogi żeby było bardziej komfortowo :).
Mam nadzieję ze dotrwamy do prenantalnych


Dziewczyny czy na 1 prenatalne zabieracie męża?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to ja byłam szczepiona a wynik mam ujemny. To gdzie tu logika ?
Chociaż nie wiem teraz , Jak się nazywa te badanie ? Na skierowaniu ?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na logikę....szczepienie jest obowiązkowe....wiec po co lekarz dał mi skierowanie na badanie ? Może jest tak że pomimo szczepienia można nie mieć przeciwciał?? Może szczepionka no się nie przyjmie i dlatego dodatkowo się to bada?

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja byłam szczepiona a wynik mam ujemny. To gdzie tu logika ?
Chociaż nie wiem teraz , Jak się nazywa te badanie ? Na skierowaniu ?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na skierowaniu to chyba było IGg

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy na 1 prenatalne zabieracie męża?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

To ja tylko jestem taka bezwstydnica?! [emoji23] ze mna zawsze maz byl w pierwszej ciazy a z tego co pamietam to dlugo moj ginekolog robil dopochwowo usg. Na prenatalne idziemy z synem bo nie ma z kim zostac wiec w ogole moze byc wesolo [emoji2]

Najwazniejsze zebysmy kazda co do jednej po prenatalnych miala dobre wiesc!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też od samego początku chodzę z mężem...co prawda za pierwszym razem zastanawiałam się czy lekarz nie będzie miał nic przeciwko ale zaprosił nas razem do gabinetu...i zobaczyliśmy oboje bijące serduszko [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na skierowaniu to chyba było IGg

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Rubella virus/różyczka igg

Ja nie byłam szczepiona ale chorowałam jako dziecko. Mam wysokie p/ciała. Ale np.na żółtaczkę byłam szczepiona kiedyś I wyszły mi niedawno niskie p/ciała i mia łam zlecone doszczepienie się (przed ciążą to było)


usg wizyta 19.03
 
Rubella virus/różyczka igg

Ja nie byłam szczepiona ale chorowałam jako dziecko. Mam wysokie p/ciała. Ale np.na żółtaczkę byłam szczepiona kiedyś I wyszły mi niedawno niskie p/ciała i mia łam zlecone doszczepienie się (przed ciążą to było)


usg wizyta 19.03
To widocznie po szczepieniu mogą zanikać wciągu życia te przeciwciała

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rubella virus/różyczka igg

Ja nie byłam szczepiona ale chorowałam jako dziecko. Mam wysokie p/ciała. Ale np.na żółtaczkę byłam szczepiona kiedyś I wyszły mi niedawno niskie p/ciała i mia łam zlecone doszczepienie się (przed ciążą to było)


usg wizyta 19.03

A to przepraszam za zamieszanie - nie miałam
Tego na skierowaniu, nie robiłam tego badania ;)
Robiłam toksoplazmozę, weneryczne, zapalenie wątroby , hiv, tsh, morfologię , glukozę i mocz i tyle


 
reklama
Moja kuzynka jest w drugiej ciąży i też nie miała różyczki ani wcześniej ani teraz. W sumie nie wiem po co lekarzowi ta wiedza skoro w ciąży i tak nie można się zaszczepić ale tak kazał wiec zrobiłam [emoji6]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry