reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A mnie fajna rzecz spotkala....
3 dni temu Koleżanka mówila ze obcina wlosy na krotko... to byl pierwszy znak...mysle sobie....moze i ja powinnam...przy 2 dzieci i trzecim w drodze.. to chyba latwiej będzie ogarnac, bo i tak ciagle..szybki kok lub kucyk mam na glowie..byleby spiąć..teraz mam do polowy pleców.. akurat zobaczylam fakne dzis ogloszenie...
..( to byl drugo znak,)....i .napisalam...i fryzjer mnie zaakceptowal.. i..w najblizsza niedziele... kade do Poznania ..bedzie mi obcinala wlosy osoba ktora będzie szkolila kilkunastu fryzjerów :) oni chca zeby fryzura byla krotka, a reszte dogadujrmy sie z fryzjerem zeby kazdy byl zadowolony... będzie pokazywal strzyzenua.. make up potem na konirc pokaz.. i jeszcze placa za to...
Moje pierwsze wychodne bez 2 dzieci bo az na 8h..maz bedzie mial chrzest bojowy... martwie sie ze sobie nie poradzi.....
Taka niespodzianka na dzien kobiet
 
reklama
U mnie taka sytuacja....moja najbliższa kuzynka jest w 15 tyg ciąży, ja jestem w 10 tyg ciąży i dziś dowiedziałam się że moja przyszła bratowa jest w 8 tygodniu ciąży. Moi rodzice oszaleli bo dla nich to pierwsze wnuki i będzie między nimi jakieś dwa tyg różnicy [emoji4]. A z kuzynka mamy jedną babcie wiec przybędzie jej na raz praktycznie 3 prawnucząt [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie fajna rzecz spotkala....
3 dni temu Koleżanka mówila ze obcina wlosy na krotko... to byl pierwszy znak...mysle sobie....moze i ja powinnam...przy 2 dzieci i trzecim w drodze.. to chyba latwiej będzie ogarnac, bo i tak ciagle..szybki kok lub kucyk mam na glowie..byleby spiąć..teraz mam do polowy pleców.. akurat zobaczylam fakne dzis ogloszenie...
..( to byl drugo znak,)....i .napisalam...i fryzjer mnie zaakceptowal.. i..w najblizsza niedziele... kade do Poznania ..bedzie mi obcinala wlosy osoba ktora będzie szkolila kilkunastu fryzjerów :) oni chca zeby fryzura byla krotka, a reszte dogadujrmy sie z fryzjerem zeby kazdy byl zadowolony... będzie pokazywal strzyzenua.. make up potem na konirc pokaz.. i jeszcze placa za to...
Moje pierwsze wychodne bez 2 dzieci bo az na 8h..maz bedzie mial chrzest bojowy... martwie sie ze sobie nie poradzi.....
Taka niespodzianka na dzien kobiet

Tylko nie daj sobie obciąć na takie mega krótkie przed ucho xd


 
Moje dziecko właśnie przygarnelo kolejne zwierzę...
cbfc3a4d6b872198e4df8bdb1df5a72c.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie taka sytuacja....moja najbliższa kuzynka jest w 15 tyg ciąży, ja jestem w 10 tyg ciąży i dziś dowiedziałam się że moja przyszła bratowa jest w 8 tygodniu ciąży. Moi rodzice oszaleli bo dla nich to pierwsze wnuki i będzie między nimi jakieś dwa tyg różnicy [emoji4]. A z kuzynka mamy jedną babcie wiec przybędzie jej na raz praktycznie 3 prawnucząt [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Wesolo... moje 2 kuzynki i przyjaciolka...rodzimy wszystkoe w październiku :) wiec mojej babci tez 3 pranwnukow przybedzie....
A kuzynki to siostry rodzone...
 
Do góry