reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zazdroszczę... Ja dziś czuję się fatalnie, mam okropne mdłości, jestem w 7tc a Ty?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
7 tc i 3 dni.. mam wrazenie ze mdlosci odpuszczaja.. bynajmniej dzis zelzaly, zobaczymy co bedzie jutro... bo tydzien temu to dramat byl.. nic nie bylam w stanie jeść
 
reklama
Mój tez skorpion, ja panna. No i jeszcze ojca mam skorpiona [emoji1] mocne charaktery


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Ja również panna, mąż baran, syn rak. Mam już 2 skorpiony w rodzinie i dobrze ze u mnie wychodzi na początek października to mi się upiecze taki "charakterek" :)

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
U mnie tak samo psi patrol rządzi :) a gdy młody chce się bawić w swoim pokoju to mówi: mamusiu weź kocyk i podusie i połóż się na podłodze koło mnie :) on się bawi a ja leżę i patrzę :) i tak coś czuję że on wie że jestem w ciąży mimo że nie mówimy mu, dzieci mają ten 6. Zmysł
Dzieci mają 6 zmysł. Pamiętam jak byłam w jeszcze niewydocznej ciąży i byłam z mężem u znajomych którzy mają 3 latkę. Rozdawala kartki z kolorowankami i mi ciągle przynosiła dwie, pozostałym osobom po jednej. Na pytanie jej mamy dlaczego daje mi więcej to powiedziała "każdy dostaje tak samo" więc był mały szok a mała nic nie wiedziała bo i rodzice nie wiedzieli.

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
Szalona [emoji16][emoji16][emoji16] Ty naprawdę jesteś szalona [emoji16][emoji16][emoji16] widać że już Ci lepiej [emoji6] i to na dziewuche tym razem [emoji6]
Ja też pojadłam na wieczór najpierw smażone boczniaki, zagryzłam papryką, ogórkiem, kanapkę jeszcze zjadłam z majonezem i popchnelam mandarynką. Jeszcze bym coś zjadła. [emoji16]


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby dziewuszka byla.. marze o tym...

Ja dzis 3 obiady robilam...
Po.idorowka z ryzem..bo ktoras tutaj pisala ze dzis je..
Zrobilam krokiety z kapusta i grzybami...bo caly dxzen o kapusniaku pisalyscie
I azjatyckie danie na makaronie ryzowym z kurczakiem... takie kolorowe cos mi wyszlo... :) Musialam nadrobic bo ostatnie 3 dni tak zle sie czulam, ze nic nie gotowalam
 

Załączniki

  • P_20180227_144855_1.jpg
    P_20180227_144855_1.jpg
    981,6 KB · Wyświetleń: 88
Mamisia witaj. Cieszę się że Młody ma tylko angine. W zasadzie to dobra wiadomość.
Z tym odbudowaniem organizmu, to trzeba mądrych. Nie chcę się wymadrzać, to nie jest łatwa sprawa.
My antybiotyk widzieliśmy też przy anginie i rok pozniej potem przy zapaleniu opon... do dziś cisza...nie znaczy że nie choruje ale raczej na zapalenie krtani. Czasem.

Maciek też mi się nie podoba...tak jakoś nie brzmi to imię. Ale każdy jest inny i mi dla chłopca ciężko jest wybrać imię które by mi się podobało.
A dla dziewczynki też się zatanawialiśmy nad Hanią [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
7 tc i 3 dni.. mam wrazenie ze mdlosci odpuszczaja.. bynajmniej dzis zelzaly, zobaczymy co bedzie jutro... bo tydzien temu to dramat byl.. nic nie bylam w stanie jeść
Ja mam raz lżejszy dzień, raz okropny... Wczoraj było całkiem ok a dziś ledwo dałam radę w pracy, nie chcę nawet myśleć o jutrze [emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mojemu mężowi, že Maciek to grubasek będzie...tak jakby to miało znaczenie :)
Do Ani mam sentyment po mojej prababci która była Anna a I tak wszyscy Hanka ca łe życie na nią wołali :)
Stąd rozważam Ania lub Hania.

Mojemu się Kaśka podoba...ale po moim trupie [emoji14]


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy

Niestety tu muszę się zgodzić z twoim mężem bo mam takie same skojarzenia jeśli chodzi o to imię ;) . Natomiast Michał bardzo mi się podoba ale to kwestia gustu i najważniejsze żeby Wam się podobało :D
 
Maciek może i nie najlepsze imię ale też nie jest takie złe, zależy chyba kto jakich Maćków zna to tak się kojarzy :)
Ja mam gorzej bo mój narzeczony chciałby dać: Goran, Dorian lub Jan...o_O więc w tej sytuacji chciałabym mieć córkę:D
 
reklama
Szalona [emoji16][emoji16][emoji16] Ty naprawdę jesteś szalona [emoji16][emoji16][emoji16] widać że już Ci lepiej [emoji6] i to na dziewuche tym razem [emoji6]
Ja też pojadłam na wieczór najpierw smażone boczniaki, zagryzłam papryką, ogórkiem, kanapkę jeszcze zjadłam z majonezem i popchnelam mandarynką. Jeszcze bym coś zjadła. [emoji16]


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze lubiłam majonez a teraz nie mogę na niego patrzeć. Ostatnio się dwa dni zbierałam żeby mężowi zrobić i kilka razy mi się cofnęło jak go robiłam...do słoików już musiał sam pakować bo nie byłam w stanie

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Do góry