reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moj nawet nie mowil zeby sie zastanowic tylko ze na nastepnej wizycie zrobimy badania prenatalne [emoji3][emoji3]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]

Hmmm ciekawe bo po chyba jesteś młoda dziewczyna bardzo. Młoda Mamusia. Myślałam, że prenatalne po 35 roku albo właśnie wskazanie
 
reklama
Widomo, ze dobrze zrobic. Ale tak jak mowilam, w pierwszej ciazy nie robilam ze wzgledu na finanse, bylam naprawde w fatalnej sytuacji i wolalam wykonac badanie polowkowe, za ktore tez musialam zaplacic zeby bylo porzadnie wykonane, bo niestety w mojej przychodni gdzie chodzilam (na NFZ ) byl slaby sprzet. W tej ciazy pewnie zrobie oba badania :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podobnie, w pierwszej ciąży tylko polowkowe prywatnie na dobrym sprzęcie. teraz zapłacę też za to w pierwszym trymestrze, chcę je zrobić.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
A robicie tez ten test pappa z krwi ? Ja mam w zestawie usg prenatalne i właśnie ten test i jestem ciekawa co to dokładnie za
Test co z niego wychodzi ?

Mam tez drugie prenatalne tez darmowe to są te tzw połówkowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A robicie tez ten test pappa z krwi ? Ja mam w zestawie usg prenatalne i właśnie ten test i jestem ciekawa co to dokładnie za
Test co z niego wychodzi ?

Mam tez drugie prenatalne tez darmowe to są te tzw połówkowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, te drugie to polowkowe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja juz 2 tydzien nie jestem w stanie zjesc ciepłego posiłku ☹️ jestem non stop śniadanie /obiad /kolacja na bułce z serem to jedyne co mi wchodzi. Mówią że każda ciąża inna a ja mam dokładnie takie same okropne mdłości i wymioty. W pierwszej ciąży schudłam 5 kg w 1,5 miesiąca aż wylądowałam w szpitalu z wycieńczenia ... a mam teraz rocznego syna i nie moge pozwolić sobie na użalanie się nad sobą jak za pierwszym razem [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja juz 2 tydzien nie jestem w stanie zjesc ciepłego posiłku ☹️ jestem non stop śniadanie /obiad /kolacja na bułce z serem to jedyne co mi wchodzi. Mówią że każda ciąża inna a ja mam dokładnie takie same okropne mdłości i wymioty. W pierwszej ciąży schudłam 5 kg w 1,5 miesiąca aż wylądowałam w szpitalu z wycieńczenia ... a mam teraz rocznego syna i nie moge pozwolić sobie na użalanie się nad sobą jak za pierwszym razem [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ajjjj aj to chyba też Synek będzie :-)
 
reklama
Do góry