reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ostatnio przeglądałam jakieś statystyki, nie pamiętam z którego roku i miałam dłuższą rozkmine ponieważ pojawił się Oliver, Olivier, Oliwer i Oliwier. Wyobrazilam sobie jak rodzice siedzą przy odpalonym kompie, pot z czoła kapie i tekst 'ej, to jak w końcu? Pisz przez v, w Google ma najwięcej wyszukiwań, to będzie to' [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ja dla polskim imieniem tego typu jest OLIWIER inne opcje to dla mnie już kombinacje


 
reklama
Również pozdrawiam [emoji5]. A gdzie mieszkasz na Śląsku [emoji5]? Ja jestem z okolic Rybnika.

xrot3e3khrx43f8f.png

Witam rybniczankę :-) gdxie chodzisz do lekarza ?
My mamy trzy dla dziewczynki i trzy dla chlopca.
A ja czuje ze to bedzie corcia

c55fgov3npohu0wc.png
 
Witam rybniczankę :-) gdxie chodzisz do lekarza ?
My mamy trzy dla dziewczynki i trzy dla chlopca.
A ja czuje ze to bedzie corcia

c55fgov3npohu0wc.png
Ja chodzę do dr. Chmury. On pracuję w Raciborzu w szpitalu. Kto by pomyślał że będzie tu ktoś z Rybnika. Mnie co prawda bliżej do Wodzisławia ale mam rzut beretem do Rybnika. Ostatnio byłam w plazie na filmie [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Ja chodze juz od prawie 4 lat dr Gawła i sobie bardzo chwale i nie dam zlego slowa powiedziec.

Jak dodac na stałe suwaczek tylko tlumaczcie to tak zebym zrozumila
 
Do góry