reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A mnie brzuch boli... przeciazylam sie... wczoraj to samo..boli na wieczor..jak juz jestem przemeczona....latanie i zginaniem sie za dziećmi.... zastanawiam sie szczerze nad niania lub moze samo wydluzone przedszkole starczy....z samym ednym mlodszym dzieckiem mniej roboty..... na.meza jednak nie mam co liczyc.. mial dzis sie zajac godzine dziecmi i nic z tego nie wyszło... bo zmeczony byl po pracy.... ehhh ..zdrowie najwazniejsze..tao dluzej nie.moge....

Aspekt ????
Dbaj o siebie i zwolnij trochę żeby maluszkowi nie zaszkodzić.
Ja też dzisiaj w kiepskiej formie :/
Młody wstał z bólem gardła.
Ja w pracy do 14 czułam się ok a po powrocie do domu mnie rozłożyło :(
Ból gardła, ból wszystkich mięśni, podwyższona temperatura. Leżę pod kołderką i zaraz idę spać...buuu


usg wizyta 4.04
 
reklama
A mnie brzuch boli... przeciazylam sie... wczoraj to samo..boli na wieczor..jak juz jestem przemeczona....latanie i zginaniem sie za dziećmi.... zastanawiam sie szczerze nad niania lub moze samo wydluzone przedszkole starczy....z samym ednym mlodszym dzieckiem mniej roboty..... na.meza jednak nie mam co liczyc.. mial dzis sie zajac godzine dziecmi i nic z tego nie wyszło... bo zmeczony byl po pracy.... ehhh ..zdrowie najwazniejsze..tao dluzej nie.moge....

Aspekt ????
No ciężko bez pomocy. Jakaś pomoc przydałaby Ci się bardzo. Wiesz...nam tu wielu mamom to chociaż babcia jedna czy druga wspomoże...A Ty taka sama z tym wszystkim. Ja nie mam za kim biegać, a czasem i mi ciężej i szybciej się kładę i mogę po pracy w każdej chwili przyłożyć głowę do poduszki....Taka niania na parę godzin dla dzieci by Cię odciążyła...Choć łatwo się mówi, ale przecież o swoją dzidzie w brzuszku i siebie też musisz zadbać. Na pewno znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Powodzenia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, że o mnie myślałyście. Leżę teraz w domu, mam kolejny lek. Muszę podjąć decyzję, czy lepsza dla mnie patologia ciąży czy bycie w domu. Szczerze mówiąc, mam załamanie nerwowe.
 
nie w ostatnim tygodniu przed okresem tylko w 1 tygodniu po okresie jak już brała ale po prawie 2 tygodniowej przerwie

Aaaaa to wtedy akurat jest największa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
Dziękuję, że o mnie myślałyście. Leżę teraz w domu, mam kolejny lek. Muszę podjąć decyzję, czy lepsza dla mnie patologia ciąży czy bycie w domu. Szczerze mówiąc, mam załamanie nerwowe.


W domu byłoby na pewno lepiej psychicznie Ale na patologii jest opieka i ewentualna szybsza profesjonalna troska .. chyba ?
Najlepiej naradzić się z Rodziną i przede wszystkim co Ty czujesz, co byłoby lepsze.
Wiem, że łatwo powiedzieć Ale bądź silna ...
Myśl, że to dla tego Maluszka, który bardzo Twojej siły potrzebuje ..
Myślami jestem z Tobą.
 
@aspekt ja bym wybrala patalogie. Napewno nie bedzie wesolo, ale takie stresy i jezdzenie co chwile moze byc bardziej obciazajace psychicznie

a co do plci, to jeszcze bym sie chyba nie nastawiala na to co mowi lekarz, maluszek jest bardzo malutki i to tez takie troche zgaduj zgadula jeszcze, ja mialam przypuszczenia, ze chlopak, a teraz mnie cos sklania, ze jednak dziewucha bedzie.

@Szalona 29 jesli macie taka mozliwosc to fajnie. Zawsze te pare godzin odpoczynku napewno wplynie na twoje samopoczucie. a mniej stresu tym i ciaza spokojniejsza
 
Wuoszka jeśli dostała okres tyle że tydzień wcześniej i potem zaczęła normalnie opakowanie to myślę że nie jest. Ale wiesz to też nie jest 100% antykoncepcja więc wszystko możliwe. Najlepsza będzie beta. Doczytałam dalej. W takim wypadku mogła zajść.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ostatnia edycja:
Mama po raz drugi ja również tylko wg usg się stosuje. Lekarz powiedział tak: pierwsza data kiedy maluch to zarodek jest to bardziej miarodajne niż jak już zaczyna przypominać człowieka. Każdy człowiek jest inny i jeśli oboje rodziców wysokich to bobas też będzie długi więc wg usg będzie "starszy" niż dzieci rodziców z przeciętnym wzrostem. Poza tym jest dużo parametrów i najbardziej trafiona data porodu to ta pierwsza z czasem ona się będzie zmieniać.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Dziękuję, że o mnie myślałyście. Leżę teraz w domu, mam kolejny lek. Muszę podjąć decyzję, czy lepsza dla mnie patologia ciąży czy bycie w domu. Szczerze mówiąc, mam załamanie nerwowe.

Ja zawsze w takich sytuacjach gdzie mam przeciwności powtarzam sobie ze nie mogę zadręczać się rzeczami na które nie mam wpływu. Nie masz wpływu na wszystko w tym przypadku, organizm płata figle coś mu dolega nie masz na to wpływu, bierzesz leki stosujesz się do zaleceń lekarzy, dbasz o siebie i o dzidzi skup się na tym na to masz wpływ reszta i tak co ma być to będzie a myśl pozytywnie bo dlaczego nie ? Będzie wszystko dobrze !! podejmiesz słuszna decyzje, trzymaj się Kochana :) myślimy ciepło o Tobie i trzymamy kciuki :))



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry