reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny! Ja trochę nie na temat acz mam pytanie :D.
Może, któraś się będzie orientować lub zna podobną sytuację.
Otóż moja młodsza siostra bierze od stycznia tabletki antykoncepcyjne, pod koniec opakowania (tydzień przed okresem) wyjechała za granicę do chłopaka i zapomniała wziąć ze sobą tabletek, potem dostała okres i po okresie zaczęła nowe opakowanie i współżyła bez innego zabezpieczenia ( w trakcie okresu brała placebo co raczej jest nieistotne). Od tygodnia skarży się na dolegliwości typowo ciążowe (tzn mi takie towarzyszyły na początku ciązy) tj. bóle jajników, uczucie ciągnięcia z obu stron i sporadyczne bóle piersi. Myślicie, że jest szansa na dzidziusia? Dzisiaj robiła test ale koło południa i wyszedł negatyw. Znacie kogoś kto wpadł w ten sposób?
Nie ukrywam trochę się napaliłam na kuzynkę równolatkę dla mojej fasolki, sama siostra też się już lekko nakręciła więc trzymamy kciuki za bejbika:D. :D Jak znacie podobne historie albo macie coś do powiedzenia to proszę o odpowiedź :) Pozdrowionka :*
 
reklama
Dziewczyny! Ja trochę nie na temat acz mam pytanie :D.
Może, któraś się będzie orientować lub zna podobną sytuację.
Otóż moja młodsza siostra bierze od stycznia tabletki antykoncepcyjne, pod koniec opakowania (tydzień przed okresem) wyjechała za granicę do chłopaka i zapomniała wziąć ze sobą tabletek, potem dostała okres i po okresie zaczęła nowe opakowanie i współżyła bez innego zabezpieczenia ( w trakcie okresu brała placebo co raczej jest nieistotne). Od tygodnia skarży się na dolegliwości typowo ciążowe (tzn mi takie towarzyszyły na początku ciązy) tj. bóle jajników, uczucie ciągnięcia z obu stron i sporadyczne bóle piersi. Myślicie, że jest szansa na dzidziusia? Dzisiaj robiła test ale koło południa i wyszedł negatyw. Znacie kogoś kto wpadł w ten sposób?
Nie ukrywam trochę się napaliłam na kuzynkę równolatkę dla mojej fasolki, sama siostra też się już lekko nakręciła więc trzymamy kciuki za bejbika:D. :D Jak znacie podobne historie albo macie coś do powiedzenia to proszę o odpowiedź :) Pozdrowionka :*

jedynie co mogę napisać to żeby poszła na betę i nie będzie żadnych wątpliwości ;)
 
dziewczyny a ja tak z innej beczki, u mnie nie da się ustalić daty z OM dlatego sugerujemy się wyłącznie USG, od początku wychodził termin na 15.10 ale na USG sprzed 3 tygodni wyszło na 18.10 i tej daty mamy się trzymać, ale dziś na USG znowu wyszedł 15.10, prenatalne mam na 9.04 i według dzisiejszego USG będzie to 13+0 czy nie za późno? maleństwo urosło w ciągu 9 dniu aż o 1,7cm nie wiem czy to dużo czy to mało, ale teraz się stresuję czy nie będzie maleństwo za duże, przełożyć to (jak się uda) z poniedziałku na czwartek? (z 9.04 na 5.04) ? kurcze sama nie wiem...
 
Dziewczyny! Ja trochę nie na temat acz mam pytanie :D.
Może, któraś się będzie orientować lub zna podobną sytuację.
Otóż moja młodsza siostra bierze od stycznia tabletki antykoncepcyjne, pod koniec opakowania (tydzień przed okresem) wyjechała za granicę do chłopaka i zapomniała wziąć ze sobą tabletek, potem dostała okres i po okresie zaczęła nowe opakowanie i współżyła bez innego zabezpieczenia ( w trakcie okresu brała placebo co raczej jest nieistotne). Od tygodnia skarży się na dolegliwości typowo ciążowe (tzn mi takie towarzyszyły na początku ciązy) tj. bóle jajników, uczucie ciągnięcia z obu stron i sporadyczne bóle piersi. Myślicie, że jest szansa na dzidziusia? Dzisiaj robiła test ale koło południa i wyszedł negatyw. Znacie kogoś kto wpadł w ten sposób?
Nie ukrywam trochę się napaliłam na kuzynkę równolatkę dla mojej fasolki, sama siostra też się już lekko nakręciła więc trzymamy kciuki za bejbika:D. :D Jak znacie podobne historie albo macie coś do powiedzenia to proszę o odpowiedź :) Pozdrowionka :*

W ostatnim tygodniu przed okresem jest bardzo mała szansa na zapłodnienie ale wszystko jest możliwe. Wiec Beta ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
A mnie brzuch boli... przeciazylam sie... wczoraj to samo..boli na wieczor..jak juz jestem przemeczona....latanie i zginaniem sie za dziećmi.... zastanawiam sie szczerze nad niania lub moze samo wydluzone przedszkole starczy....z samym ednym mlodszym dzieckiem mniej roboty..... na.meza jednak nie mam co liczyc.. mial dzis sie zajac godzine dziecmi i nic z tego nie wyszło... bo zmeczony byl po pracy.... ehhh ..zdrowie najwazniejsze..tao dluzej nie.moge....

Aspekt ????
 
Mam kolezanke, ktora zaszla w ciaze w trakcie miesiaczki, wiec serio wszystko jest mozliwe :D

4c3tskjo983508q9.png

Najwyraźniej miała krótki cykl i do owulacji doszło szybciej.
Przy tabletkach niby nie dochodzi do owulacji bo nie dochodzi do okresu jako takiego tylko krwawienia z odstawienia. Mnie się wydaje ze na tabletkach mega ciężko zaciążyć sama brałam w kratkę a byłam aktywna seksualnie ale no i takie kwiatki się zdarzają ;D. Hehehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
reklama
Do góry