reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dzieci leżały osobno i po porodzie trzeba było przejść hektary żeby pobyć z dzieckiem
To jest duży minus.

Ja miałam 2x rooming, przy czym syn na naświetlaniach był u pielęgniarek (przywoziły go do mojego pokoju na karmienie), a córka była ze mną 24h/dobę - wstawili mi lampę do pokoju. To naświetlanie (ponad 2 doby) to był dla mnie koszmar: pierwszą noc przesiedziałam na krześle w łazience, bo wymiotować mi się chciało od tego niebieskiego światła, potem załatwiłam "materacyk" zamiast lampy i jakoś 2 noce przekimałam z głową pod kołdrą.
 
reklama
Dzien dobry, apetyt mi dopisuje.. mdlosci nie ma.. ostatnie dni slabo mi bylo... a jadlam co 2h.. .

Zaczelam czytac strony jak mamy radza sobie z 3 malutkich dzieci... z mala roznica wieku... taką co 2 lata... (nie 4 lata czy więcej lat.....tylko 3 maluszków..)
U mnie bedzie...
3 latka 10 miesiecy
1 rok 8 miesiecy
Noworodek
I troche stresa zlapalam w ostatnich dniach.. wiem ze ogarne.. ale takie chwilowe leki mnie lapia..ze możeze jednak nie... 2 mam juz wlasciwie ogarnietych.. spia 12 h w nocy..sami zasypiaja.. etc. ale jak sie bawie z dwojka teraz..to zastanawiam sie jak to bedzie :)

Za 3 lata...Kupimy takie lóżko dzieciakom...
2043-BOHS8003-1.jpg
1472469723-39805c62.shrink_400_283.jpg


Albo jakies takie
compact_bed_hoogslaper_stapelbed_kinderkamer_tienerkamer_jongenskamer_meisjes_5.jpg
12233_Patrova_postel_Miami_pro_3_deti___seda_main_large.jpg


Ktore Wam sie podoba. 1. ..2. Czy 3..a moze jeszcze cos orginalnego widzialyscie ?
 

Załączniki

  • 2043-BOHS8003-1.jpg
    2043-BOHS8003-1.jpg
    441,8 KB · Wyświetleń: 366
  • 1472469723-39805c62.shrink_400_283.jpg
    1472469723-39805c62.shrink_400_283.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 366
  • compact_bed_hoogslaper_stapelbed_kinderkamer_tienerkamer_jongenskamer_meisjes_5.jpg
    compact_bed_hoogslaper_stapelbed_kinderkamer_tienerkamer_jongenskamer_meisjes_5.jpg
    178,7 KB · Wyświetleń: 364
  • 12233_Patrova_postel_Miami_pro_3_deti___seda_main_large.jpg
    12233_Patrova_postel_Miami_pro_3_deti___seda_main_large.jpg
    65,5 KB · Wyświetleń: 374
Dzien dobry, apetyt mi dopisuje.. mdlosci nie ma.. ostatnie dni slabo mi bylo... a jadlam co 2h.. .

Zaczelam czytac strony jak mamy radza sobie z 3 malutkich dzieci... z mala roznica wieku... taką co 2 lata... (nie 4 lata czy więcej lat.....tylko 3 maluszków..)
U mnie bedzie...
3 latka 10 miesiecy
1 rok 8 miesiecy
Noworodek
I troche stresa zlapalam w ostatnich dniach.. wiem ze ogarne.. ale takie chwilowe leki mnie lapia..ze możeze jednak nie... 2 mam juz wlasciwie ogarnietych.. spia 12 h w nocy..sami zasypiaja.. etc. ale jak sie bawie z dwojka teraz..to zastanawiam sie jak to bedzie :)

Za 3 lata...Kupimy takie lóżko dzieciakom... Zobacz załącznik 843536 Zobacz załącznik 843537

Albo jakies takie
Zobacz załącznik 843539 Zobacz załącznik 843542

Ktore Wam sie podoba. 1. ..2. Czy 3..a moze jeszcze cos orginalnego widzialyscie ?
Ja mam dla mojej takie - znajoma ręcznie nam zrobiła :) ale córka i tak woli z nami spać [emoji14]
fa61f86d93449c2b481c54f54de9bbdb.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Szalona29, zwróć uwagę na te zdjęcia - sufity są wysoko (no, na tym ostatnim widać sufit, ale obstawiam, że to i tak wyżej niż 2,5 m). Jeśli macie wysokie mieszkanie, to łóżko piętrowe wydaje się świetne (6 latek na pewno będzie zadowolony, o ile nie ma jakiś problemów z lunatykowaniem czy wstawaniem siku). My za ok. 2 lata się przeprowadzamy do mieszkania 4-pokojowego w bloku i chyba wolałabym uniknąć łóżka piętrowego. Myślałam o pojedynczych łóżkach na niskiej antresoli, żeby można było wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem, ale nie jestem przekonana.
 
Dzien dobry, apetyt mi dopisuje.. mdlosci nie ma.. ostatnie dni slabo mi bylo... a jadlam co 2h.. .

Zaczelam czytac strony jak mamy radza sobie z 3 malutkich dzieci... z mala roznica wieku... taką co 2 lata... (nie 4 lata czy więcej lat.....tylko 3 maluszków..)
U mnie bedzie...
3 latka 10 miesiecy
1 rok 8 miesiecy
Noworodek
I troche stresa zlapalam w ostatnich dniach.. wiem ze ogarne.. ale takie chwilowe leki mnie lapia..ze możeze jednak nie... 2 mam juz wlasciwie ogarnietych.. spia 12 h w nocy..sami zasypiaja.. etc. ale jak sie bawie z dwojka teraz..to zastanawiam sie jak to bedzie :)

Za 3 lata...Kupimy takie lóżko dzieciakom... Zobacz załącznik 843536 Zobacz załącznik 843537

Albo jakies takie
Zobacz załącznik 843539 Zobacz załącznik 843542

Ktore Wam sie podoba. 1. ..2. Czy 3..a moze jeszcze cos orginalnego widzialyscie ?

Mi się bardzo 1 podoba 3 też :-)
 
Dzien dobry, apetyt mi dopisuje.. mdlosci nie ma.. ostatnie dni slabo mi bylo... a jadlam co 2h.. .

Zaczelam czytac strony jak mamy radza sobie z 3 malutkich dzieci... z mala roznica wieku... taką co 2 lata... (nie 4 lata czy więcej lat.....tylko 3 maluszków..)
U mnie bedzie...
3 latka 10 miesiecy
1 rok 8 miesiecy
Noworodek
I troche stresa zlapalam w ostatnich dniach.. wiem ze ogarne.. ale takie chwilowe leki mnie lapia..ze możeze jednak nie... 2 mam juz wlasciwie ogarnietych.. spia 12 h w nocy..sami zasypiaja.. etc. ale jak sie bawie z dwojka teraz..to zastanawiam sie jak to bedzie :)

Za 3 lata...Kupimy takie lóżko dzieciakom... Zobacz załącznik 843536 Zobacz załącznik 843537

Albo jakies takie
Zobacz załącznik 843539 Zobacz załącznik 843542

Ktore Wam sie podoba. 1. ..2. Czy 3..a moze jeszcze cos orginalnego widzialyscie ?

2 i 3 super :)
Bedziesz miala wyzwanie z taka brygada !
Mnie tez nachodza czarne mysli co to bedzie z dwojka z taka mala roznica. Bede miala tak jak u ciebie syna 1 i 8 mies. Tego roczniaka dasz do żlobka czy bedzie w domu? Ja mysle syna od sierpnia juz dac do żlobka jak sie uda na kilka h a od wrzesnia na caly dzien, boje sie tylko ze bedzie chorowal i zarazal dzidzi.
Chyba pierwszy rok bedzie chyba najwiekszym wyzwaniem nie? Tak z doswiadczenia jak mialas pierwsze dziecko i urodzilo sie drugie?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, kurde, ale się teraz zalamalam. Dostałam telefon z dkms-u. Mój bliźniak genetyczny potrzebuje szpiku. A ja nie mogę oddać, bo jestem w ciąży. Ja pierdziele...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzien dobry, apetyt mi dopisuje.. mdlosci nie ma.. ostatnie dni slabo mi bylo... a jadlam co 2h.. .

Zaczelam czytac strony jak mamy radza sobie z 3 malutkich dzieci... z mala roznica wieku... taką co 2 lata... (nie 4 lata czy więcej lat.....tylko 3 maluszków..)
U mnie bedzie...
3 latka 10 miesiecy
1 rok 8 miesiecy
Noworodek
I troche stresa zlapalam w ostatnich dniach.. wiem ze ogarne.. ale takie chwilowe leki mnie lapia..ze możeze jednak nie... 2 mam juz wlasciwie ogarnietych.. spia 12 h w nocy..sami zasypiaja.. etc. ale jak sie bawie z dwojka teraz..to zastanawiam sie jak to bedzie :)

Za 3 lata...Kupimy takie lóżko dzieciakom... Zobacz załącznik 843536 Zobacz załącznik 843537

Albo jakies takie
Zobacz załącznik 843539 Zobacz załącznik 843542

Ktore Wam sie podoba. 1. ..2. Czy 3..a moze jeszcze cos orginalnego widzialyscie ?

To ostatnie jest piękne !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
Do góry