reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jakies 70km od Poznania, w Lesznie, sniegu od cholery [emoji3][emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]

Jak miło ze was jest jeszcze tyle o tej porze :)
Jeszcze 4 str nadrabiam i Was dogonie


Kupilam dzis wózek !!!!
 
Ja również już po wizycie:):) krwiak się wchłonął :D więc odetchnęłam. Fasolka ma już 2,7 cm macha rączkami i nóżkami a nawet wkłada rączkę do buzi :D cudny widok! 10tc (9+2 z OM a z badań 9+4) prenatalne mam na 4 kwietnia. Pani doktor obstawia chłopczyka bo jest duży wyrostek płciowy ale 100% nie daje.
Dalej mam brać luteinę 50 podjęzykową 3x2... i powtórzyć tsh za 2 tyg bo miałam 2,28
Chciałam dodać zdjęcie ale nie wiem jak, nie korzystam z apki a tu jakoś dziwnie skomplikowane to jest...o_O
 
Wiecie co, jestem bardzo zaskoczona (pozytywnie!), ile nas tu jest, czekających na trzecie dziecko. Do tego na zdjęciach na forum widziałam same zadbane laski! Do tej pory słabo mi było na myśl o reakcji otoczenia: te komentarze o 500+ i Karcie Dużej Rodziny, ale teraz widzę, że będę miała u Was zrozumienie!

Tez wlasnie mysle ze jak sie dowiedza sasiadki czy reszta fb znajomych
To pojdzie.komentarz w glowie ze to dla 500+
My i tak na pierwsze nie dostaniemy
Sami zarabiamy dosc dobrze, bo oboje kierownicze stanowiska mamy..ale obcy na ulicy jak zobacza. 2 dzieci..i wielki brzuch....to pewnie beda myslec ze to dla kasy...a u nas nie ma patologii.. moga zabrac 500 plus..a i tak trojke chcielismy miec ..moze trzecie ze 3 lata później..a nie tak ciagiem raz za razem.ale teraz sie ciesze bo dzieciaki super kontalt beda miały... a ja sie wykoncze psychicznoe i fizycznie w najblizsze 3 lata :) ale i tak te slodkie usmiechy to rekompensuja :)
Ale kocham dzieci...sa najwspanialsze..zawsze chcialam miec !!
 
Dziewczyny u Was tez syplo sniegiem?
Ja sobie dzis pozwolilam i wciagnelam pol pizzy i umieram [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]

I to jak, wpadliśmy w poślizg wracając do domu i wylądowaliśmy w rowie. Auto zaczęło przed nami hamować. Na szczęście nic się nie stało, auto też chyba całe. Nawet się nie przestraszyłam, a poczuć tez to słabo poczuliśmy. Byłam w szoku ile ludzi potrafiło się później zatrzymywać i pytać czy wszystko w porządku. Bardzo miło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

dhi4vfxm6kqiejz1.png
 
reklama
I to jak, wpadliśmy w poślizg wracając do domu i wylądowaliśmy w rowie. Auto zaczęło przed nami hamować. Na szczęście nic się nie stało, auto też chyba całe. Nawet się nie przestraszyłam, a poczuć tez to słabo poczuliśmy. Byłam w szoku ile ludzi potrafiło się później zatrzymywać i pytać czy wszystko w porządku. Bardzo miło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

dhi4vfxm6kqiejz1.png
O matko dobrze, że się nic nie stalo. Trzeba uważać, teraz pewnie ślisko. Dobrze, że ludzie zareagowali.
 
Do góry