reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Nie wiem jak dużo większy, ale u mojej córci też tak było. Jak się urodziła to miala 33 obwód główki i 35 obwód brzuszka.
sprawdziłam:
Głowa 32cm 37+0
Brzuszek 35cm 39+4

Oby i u nas też to o niczym złym nie świadczyło :(
Nie wybaczę sobie I ginowi jeżeli coś zostało przeoczone :/
 
Mój synek podobno ma głowę o 2 tyg większa niż wskazuje termin z OM.
Dziewczyny jutro rano jadę na cięcie [emoji4]stresik już lekki jest . Trzymajcie kciuki żebym jakoś dała radę . Dobrej nocki [emoji4]
Powodzenia [emoji110] [emoji110] będzie dobrze [emoji4]
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny [emoji4]zapowiada się ciekawie bo nocke mam całą nieprzespana...tysiące myśli w głowie oby tylko syn urodził się zdrowy i czy dam sobie radę jako mama. Stanowczo za dużo myślę i analizuje
Miłego dnia dziewczyny. Dam znać jak tylko będę w stanie [emoji4]
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny [emoji4]zapowiada się ciekawie bo nocke mam całą nieprzespana...tysiące myśli w głowie oby tylko syn urodził się zdrowy i czy dam sobie radę jako mama. Stanowczo za dużo myślę i analizuje
Miłego dnia dziewczyny. Dam znać jak tylko będę w stanie [emoji4]
Takie myśli to my wszystkie mamy. Jeszcze raz życzę powodzenia i daj znać jak poszło jak dojdziesz do siebie [emoji110] [emoji110] [emoji5]
 
Do góry