reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny których dzieciaki są miednicowo czy wy czujecie kiedy one się przekręcają?
Ja nie wyłapałam kiedy poszedł nóżkami w dół za to zaczęła mi się wtedy zgaga i inaczej odczuwam jego ruchy. W środę był nadal miednicowo a od wczoraj to już nie wiem bo takie bolesne akrobacje wyczyniał, że masakra. Dzisiaj czuję stukanie rękami?nogami? w prawym boku u góry ale i na dole. Nie ogarniam tego. Mam nadzieję, że się tam nie okręca za bardzo pępowiną :(
 
reklama
Ja mam miednicowo, i tak naciska mi głową na żołądek że mam zgage cały czas. Jem już 5 tabletek dziennie bo inaczej nie dam rady wytrzymać.


Dziewczyny których dzieciaki są miednicowo czy wy czujecie kiedy one się przekręcają?
Ja nie wyłapałam kiedy poszedł nóżkami w dół za to zaczęła mi się wtedy zgaga i inaczej odczuwam jego ruchy. W środę był nadal miednicowo a od wczoraj to już nie wiem bo takie bolesne akrobacje wyczyniał, że masakra. Dzisiaj czuję stukanie rękami?
nogami? w prawym boku u góry ale i na dole. Nie ogarniam tego. Mam nadzieję, że się tam nie okręca za bardzo pępowiną :(
 
A mi to zawsze humor poprawia :-)
I są osoby do których taka stylówa pasuje jak ulał.
:-D
Kiedyś dla żartów mówię do P.
Ej weź się odznacz na fejsie to się zrobimy że jesteśmy razem i będę mogła Cię odznaczac na zdjęciach :-p
Jego spojrzenie mówiło wszystko. :-p

Taka znajoma, która niewiele wie o moim życiu A mam ja na fejsie . Zapytała czy mi coś nie pomóc bo chyba sama będę dziecko wychowywała. Faceta na fejsie ni śladu.
:p
Hahaha :D no jak na fejsie faceta brak to tragedia :D ja x lat temu jak się starszy urodził to dałam zdjęcie na fejsie, drugiego synka już nie wstawiałam i znajomi "fejsowi" zdziwieni jak widzą mnie z mlodszym synkiem :D czuje się wtedy jak na obserwacji [emoji14]
 
Ja mimo ze lubie osoby, ktore mam w znajomych na fb to czesto uzywam opcji 'przestan obserwowac' wlasnie dlatego, ze wrzucaja 5 ujec z jednego momentu i tak po kilka razy dziennie [emoji85] bardzo lubie instagram, story na instagramie i mam wrazenie, ze tam duzo wrzucam, ale pozniej patrze na kolezanki i jednak nieee, malo daje [emoji14] ale mnie ogolnie fb juz denerwuje, za duzy balagan sie porobil..
Ja trzymam fejsa tylko ze wzgledu na ms, bo jednak z biegiem lat numery telefonów się zmieniają, a fejsa ma prawie każdy i łatwo i szybko można się porozumieć z każdym.
 
Wczoraj z koleżanką która me termin za 2 tyg. się spotkałam...ma 22kg na plusie. Dla mnoe wygląda pięknie ale ona mówi, że już ledwo chodzi i wierzę jej bo to ogromne obciążenie. Zawsze taka drobniutka była 50kg wagi a teraz...Ja przy niej to pikuś a wydawało mi się że już pękam w szwach :pPrzy okazji wizyty u gin.w Lu do Ikei musisz wstępować na oglądanie :)
Byłam raz i myslałam,że mi nogi w d**e wejdą :D Nie cierpie tych wielkopowierzchniowców. I tak szczerze powiedziawszy,to przed każdą wizyta jestem tak zestresowana,że jak już wychodzę od doktor,to takie duże uffff jest i natychmiast czuję się zmęczona :D
Ale będę w następny poniedziałek to wszystko możliwe :D
Jejku...ja przytyłam 5 kg i wydaje mi sie,że sie toczę to co ta biedna ma powiedzieć z +20 :surprised:
@NaturalnaMama podoba mi się to łoże,tylko u nas 160x200. Póki co bedziemy pytać naszego stolarza od mebli za ile by takie zmontował :)
@Mama po raz drugi już myslałam,że tylko tego jednego masz i on tak się pastwi słownie. Ja czasem żałuję,że od początku nie zrobiłam tak jak Ty,prócz prywatnego to jeszcze na nfz.
 
W końcu idę do domu :) czytam tak te wasze dyskusje i nie mam zamiaru się wtrącać, jestem tu żeby porozmawiać z osobami podobnych ciążowych przeżyciach, a te wycieczki światopoglądowe trochę mnie bawią... Teraz co poniektóre się poobrazaly... Kurcze przecież nie o to chodzi. Każdy ma swoje zdanie i oczywiście ma prawo je wygłosić tylko po co te osobiste wycieczki. W każdym razie udane popołudnia, jade do domu :)
 
reklama
ja jeszcze w kwestii wyprawkowej:D(tak wiem,umęczę Was pytaniami :/)

Co do fotelika będzie lepsze?
Link do: Kocyk do fotelika wózka MINKY śpiworek kombinezon
z wypełnieniem do 1,5 cm
czy może...
Link do: ŚPIWOREK do gondoli,powrót ze szpitala DO FOTELIKA
z wypełnieniem ok 3 cm
a może coś innego?

Zaznaczam,że my duzo będziemy podróżować,więc jest opcja ubranego malucha na dwór w kombinezonik i otulenie go tym spiworekiem. ale wiadomo,że w samochodzie podczas jazdy maluch powinien być rozebrany z kombinezonu i tylko okryty tym śpiworkiem.
No i juz sama nie wiem co tu wybrać(pewnie to oczywiste,ale zaćmienie mam jak zwykle :p)
 
Do góry