reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witam
Dopiero teraz zaczęłam funkcjonować. Miałam dziś po raz pierwszy dziwne objawy , aż się wystraszyłam. Obudziłam się rano z mocnym bólem górnej partii brzucha, bolała mnie górna część brzucha non stop na całej linii powyżej pępka . Ból nasilał się przy chodzeniu bądź głębszym oddechu lub dotyku brzucha . Podniosło się mi też ciśnienie .Gin nie odbierał tel , więc w razie W spakowałam potrzebne rzeczy i czekałam na męża aż przyjedzie z pracy i pojedziemy na IP. Na szczęście o godz. 13 całkowicie mi wszystko przeszło .Jutro mam zwykłą wizytę to zapytam doktora co to mogło być, bo nieżle się strachu najadłam.
 
Witam
Dopiero teraz zaczęłam funkcjonować. Miałam dziś po raz pierwszy dziwne objawy , aż się wystraszyłam. Obudziłam się rano z mocnym bólem górnej partii brzucha, bolała mnie górna część brzucha non stop na całej linii powyżej pępka . Ból nasilał się przy chodzeniu bądź głębszym oddechu lub dotyku brzucha . Podniosło się mi też ciśnienie .Gin nie odbierał tel , więc w razie W spakowałam potrzebne rzeczy i czekałam na męża aż przyjedzie z pracy i pojedziemy na IP. Na szczęście o godz. 13 całkowicie mi wszystko przeszło .Jutro mam zwykłą wizytę to zapytam doktora co to mogło być, bo nieżle się strachu najadłam.
Ojejku...może to ucisk na przepone albo żołądek? Koniecznie zapytaj doktora. Mam nadzieję, że to będzie tylko żołądek od śliwek czy czegoś
 
reklama
Zgadzam się w 100%. Jak mój mąż jeździe (instruktor jazdy na samochody, motocykle, kierowca autobusu miejskiego a prawo jazdy ma na wszystko a zaczął robić jak miał 17 lat) teraz w ciąży jako pasażer boję się, sapie jak jedzie a nie jeździ jak wariat. Ale jak sama jadę to jakoś mózg się przestawia i mogę jechać i jechać.
Mój mąż podobnie wszystko ma oprócz motocykla jeździ w MpK i co z z tego jak my i tak lepiej jeździmy [emoji41]
 
Do góry