reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Załączniki

  • 812291EC-D8AC-43B3-AB3D-F599AF116F8F.jpeg
    812291EC-D8AC-43B3-AB3D-F599AF116F8F.jpeg
    35,3 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Żyłam nadzieja hahaha :) za co my te składki płacimy z wynagrodzenia... Porażka :(
Nie wiem czy mialas taka sytuacje, ale ja np od prywatnego lekarza dostajac recepte na jakistam lek (nie pamietam co to bylo) mialam recepte platna 100%. Pani w aptece mi powiedziala ze gdybym miala od lekarza z nfz to bym zaplacila 30%. No ale coz ;)

Moj gin sugerowal ze moge chodzic do niego i na nfz jednocześnie jesli mam ochote i wtedy beda badania od tamtego lekarza za darmo. Tylko ze ja nie mam ochoty zeby mi tam notorycznie ktos grzebal :p
 
Lekow owszem, nie powinno sie popijac ani herbata, kawa ani sokami, tylko woda. Ale zeby sie zalezo wchlanialo powinno byc w towarzystwie witaminy c. Mozna zagryzc owocem, skutek ten sam ;)
Tak żelazo najlepiej rano na czczo popijane sokiem pomarańczowym .... chociaż mi nawet to nie pomaga , jak norma jest od ok 80 do 180 to ja mam 12...... i hemoglobina 9 w porywach 10..... mój gin mówi ze już by nie żył z takimi wynikami, a ja tak mam całe życie :rolleyes:
 
Dziś miałam wizytę 29+4 moja Mała waży bliziutko 2kg z pomiarów [emoji14] Mała leży w poprzek...rozpycha mnie potwornie.
Ale mam cukier w moczu. Robiłam wynik ponownie po niedługim czasie i wyszedł jeszcze wyższy.
Dlatego jutro ponownie obciążenie glukozą [emoji53] blech. ....ale tylko tak można sprawdzić czy to chwilowe, czy zapowiada się cukrzyca ciążowa. [emoji17]
Ale duza dzidzia [emoji7] Na kiedy masz termin? [emoji4]
 
Też bym ciągle jadła, szkooda, że nie mogę. Teraz jedziemy na weekend do Wrocławia i żałuję, że nie będę mogła dobrze pojeść:( dzisiaj próbuje zrobić na obiad kopytka z mąki żytniej, ale boję się, że po ziemniorach mi skoczy cukier. Ale ba ryż i kaszę już nie mogę patrzeć, fuj. A najgorszy jest dla mnie chyba ryż brązowy, obrzydliwy. Po ciąży chyba w ogóle nie będę jeść ryżu.
Ja ja gdzieś wyczytalam, ze duze ilosci ryżu w ciąży sprzyjaja otylosci u dzieci w brzuszku... ale nie pamiętam gdzie i czy to na 100%prawda
 
Ja ja gdzieś wyczytalam, ze duze ilosci ryżu w ciąży sprzyjaja otylosci u dzieci w brzuszku... ale nie pamiętam gdzie i czy to na 100%prawda
Chyba nie. Ja jem bardzo duzo ryzu i w pierwszej ciazy tez, a mlody z hipotrofia (maly brzuszek, 4 tyg do tylu) i waga 2980 ;) tak dla jasnosci, moje duzo to okolo 3 szklanki surowego ryzu tygodniowo :p
 
Tak żelazo najlepiej rano na czczo popijane sokiem pomarańczowym .... chociaż mi nawet to nie pomaga , jak norma jest od ok 80 do 180 to ja mam 12...... i hemoglobina 9 w porywach 10..... mój gin mówi ze już by nie żył z takimi wynikami, a ja tak mam całe życie :rolleyes:
Na ulotce na moim żelazie napisane jest by zażywać w trakcie lub po obfitym posiłku [emoji50]
 
reklama
Dziewczyny, moje dzisiejsze śniadanie wyglądało tak. Wyjadam produkty kupione we Włoszech i aż mi żal że za niedługo się skończą. Niby paczkę mogę bez problemu od ojca ogarnąć ale to nie to samo jak wejść do sklepu, pomacac, powachac i wybrać na co mam ochotę... Zobacz załącznik 873937
Ta kielbaska surowa? Nie boisz się?
 
Do góry