reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mam nadzieję że powiew wyjdzie dobrze [emoji6]. A masz zle wyniki teraz jak mierzysz glukometrem? Trzymam kciuki żeby obciążenie glukoza jednak wyszło dobrze [emoji4]
Nie mam glukometru. Obciążenie robiłam ok 12 tyg.i nie było źle, diabetolog wtedy nie przypisała glukometru. Miałam badać z krwi co miesiąc i jak by było powyżej 100 to przyjść. Ale nie było. Także zobaczymy co teraz.
 
reklama
Nie mam glukometru. Obciążenie robiłam ok 12 tyg.i nie było źle, diabetolog wtedy nie przypisała glukometru. Miałam badać z krwi co miesiąc i jak by było powyżej 100 to przyjść. Ale nie było. Także zobaczymy co teraz.
Będzie wszystko dobrze skoro cukier nie przekracza 100. Tylko pozazdrościć [emoji16].
 
Ja bym była w stanie chyba zrezygnować z kominka, ale mąż wychowany jest w domu z kominkiem i dla niego musi być [emoji5] Chyba ma też wizję romantycznych wieczorów na futrze pod kominkiem [emoji1] Ja jestem zmarzluchem, a ogrzewanie mamy elektryczne (pompa ciepła dogrzewana elektryką) i jak zabiorą prąd, to zawsze człowiek będzie spokojny, że nie zamarznie [emoji1]
My mamy kominek i to jest nasze jedyne ogrzewanie zimą. Jesteśmy w trakcie budowy domu to tam kominka nie będzie nie ma takiej opcji. Kominek w pokoju to jest tak jak piec w kotłowni. Masakra.
 
reklama
Do góry