reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moim zdaniem nie. Każda ciąża jest inna. Ja w pierwszej tylko po piersiach poznałam, że jestem w ciąży. Bo stały sie wrażliwe i urosly. Nie bolało mnie nic. Nawet małych bóli, ani mdłości...kompletnie nic.
Cierpliwie czekaj [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój też mi oszczedzil bolacych kompiakow a pamietalabym bo rodzilam 7 miesięcy temu. :) może mieliśmy dzieci które nas oszczedzaly. :)
Ja naprawdę miałam cudowną ciążę. [emoji4] nawet poród był taki, że marzę by znów mieć taki. Tak, chyba nam się niezwykłe dzieci trafiły [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem dokładnie w 4.2 tyg. I jak na te chwile poza wyraźnym dyskonfortem mięśni brzucha i szybszym męczennik się nie czuje się źle. Nie mam objawów. Nie pamiętam kiedy zaczęły mi się mdłości jak ostatnio w październiku byłam w ciąży. Czy mam się czym martwić?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy praktycznie w tym samym miejscu jeśli chodzi o ciążę i mam dokładnie takie same objawy jak Ty :biggrin2:
 
Ja naprawdę miałam cudowną ciążę. [emoji4] nawet poród był taki, że marzę by znów mieć taki. Tak, chyba nam się niezwykłe dzieci trafiły [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnoe końcówka dramatyczna, brzuchol wielki, gorąco... poród a i owszem, powikłany troszkę, ale lekarze i położne mistrzostwo świata

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie raz, ale znudziło mi się tłumaczenie, że tokso jest z surowego mięsa nie z kota, ale do dziś co niektórzy zastanawiają się jak mogę spać z kotami, przecież one mordują w nocy [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie mam takie podejście. [emoji16] tylko czekałam na ten temat...cieszę się, że tu większość rozumie to, że koty nie są bezpośrednią przyczyną toxo.
Ja mam kota. Tak, śpimy razem i jest zbawieniem na moje bolące piersi. Grzeje mnie od piersi po brzuch i jest to cudowne ciepełko, odrazu przychodzi ulga. Tak, miałam toxo przechodziłam ok 2-3 lat temu. Za nim zaczęłam się starać robiłam sobie badania w tym kierunku, bo uważam to za odpowiedzialne podejście do planów. Teraz mam pewność, że ilość moich przeciwciał jest wystarczająca by nie wpłynęło to na rozwój dziecka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnoe końcówka dramatyczna, brzuchol wielki, gorąco... poród a i owszem, powikłany troszkę, ale lekarze i położne mistrzostwo świata

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
No to super że mogłaś liczyć na personel. Ja się nie chce tym teraz denerwować, mój szpital ma nieciekawa opinie. Nie rodziłam u siebie te 9 lat temu. Nie wiem co będzie teraz. Jeszcze daleko. [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie mam takie podejście. [emoji16] tylko czekałam na ten temat...cieszę się, że tu większość rozumie to, że koty nie są bezpośrednią przyczyną toxo.
Ja mam kota. Tak, śpimy razem i jest zbawieniem na moje bolące piersi. Grzeje mnie od piersi po brzuch i jest to cudowne ciepełko, odrazu przychodzi ulga. Tak, miałam toxo przechodziłam ok 2-3 lat temu. Za nim zaczęłam się starać robiłam sobie badania w tym kierunku, bo uważam to za odpowiedzialne podejście do planów. Teraz mam pewność, że ilość moich przeciwciał jest wystarczająca by nie wpłynęło to na rozwój dziecka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie szału nie ma, bo mam 3 maine coon'y najmniejszy waży 9 kg, najwięszy 14 kg, więc jak się któryś w celach grzewczych walnie na mnie to oddychać nie mogę [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie prawie 5 lat temu, ale raczej nic się nie zmieniło, więc samego porodu raczej się nie boję, boję się tego żeby Maluch się prawidłowo rozwijał.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry