reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Okruszku prawie się zgadzam, jednak moja zgoda kończy się gdzieś w okolicach 8mc po pierwszym rypnięciu w nerkę, przeponę, wsadzeniu łap do pęcherza, tu się zaczynają takie atrakcje, że jedyny plus to 60 dni do końca [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak napisałam minusy ciąży również są i nie mogę inaczej jak się z Tobą zgodzić [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kazda inaczej znosi ciaze... nawet kazda ciaza u jednej kobiety moze byc inna
U mnie to wymioty w6mioty.. potem ból i kopniaki.. bardzo slabe trupie tetno..od 7 miesiaca mam problem z oddychaniem.... kregoslup boli..dziecko w pecherz kopie.. te puerwsze kopniaczki sa .fajne i niewinne... te kopniaczki pozniejsze potrafia lekko zabolec

Plus to taki że ciaza jest i bedzie z tego cud... mały czliwiek
 
Może po tych 9 latach pamiętam to co chciałam zapamiętać [emoji16] Ale fakt faktem że wiele kobiet znajomych mi zazdroscilo tego jak się czułam w tym czasie. Właściwie do końca... niektóre napinania bolały...to fakt...ale nie pamiętam bolacych kopniakow [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, która ma psa, kota, rybki, chomika czy innego futrzaka?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe Mamusie [emoji4]

Wuoszka gratuluję...ja też już słyszałam serduszko...niezwykłe uczucie [emoji173]
Zgadzam się z Tobą...naprawdę lepiej zaczekać z wizytą, bo warto...

Aga 1307 podepnę się pod to, co napisała Szalona...plusy i minusy dzieciaczków, minusy ciąży...tak, to wszystko prawda. Jednak w ciąży dla mnie plusy są...dla mnie to niezwykły czas...niepowtarzalny...gdzie mogę być z tym Maleństwem zawsze i wszędzie i czuć jak kopie...patrzeć jak się rozwija...i rozpycha...czuć śmieszną czkawkę[emoji4]. Uwielbiam zatrzymywać czas ciąży w postaci zdjęć...Uważam, że to jest cudowna pamiątka...Jest to czas, w którym mogę się skupić na sobie...w którym dbam o siebie podwójne i mam na to czas...[emoji16] dla mnie to MAGIA i korzystam z niej w pełni. Nie lubię się nakręcać i zamartwiać...Myślę o tym na co mam wpływ a na co nie.
Powodzenia [emoji4]


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Świetne podejście. [emoji5] też mam zamiar cieszyć się każda chwilą. [emoji7]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, która ma psa, kota, rybki, chomika czy innego futrzaka?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam psa - szczeniaka :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Monami, Dziekanka już usłyszałyście, że trzeba: odrobaczyć, uśpić, oddać etc... Mam 3 Kocury, czwarty niedługo się wprowadzi, szynszyla i akwarium [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monami, Dziekanka już usłyszałyście, że trzeba: odrobaczyć, uśpić, oddać etc... Mam 3 Kocury, czwarty niedługo się wprowadzi, szynszyla i akwarium [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Od kogo ? Ja nic nie słyszałam[emoji23]a odrobaczy jest systematycznie. Ja mam chihuahuę wiec mały pies mały problem [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry