reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wiecie co się okazało. Mam taką daleka rodzinę ale dziewczyna była w ciąży na końcówkę czerwca 2017 ja na początek lipca 2017. Teraz widzę że 2 tyg temu dodają zdj z usg z podpisem 6 tc. Więc jesteśmy mniej więcej w tym samym czasie znowu w ciąży. [emoji33] [emoji2] [emoji480]
 
Kurde dziewczyny wiem że to już było ale czy jakaś cierpliwa dusza wytlumaczy mi jak ten suwak poprawnie dodać?
 
Wiecie co się okazało. Mam taką daleka rodzinę ale dziewczyna była w ciąży na końcówkę czerwca 2017 ja na początek lipca 2017. Teraz widzę że 2 tyg temu dodają zdj z usg z podpisem 6 tc. Więc jesteśmy mniej więcej w tym samym czasie znowu w ciąży. [emoji33] [emoji2] [emoji480]
Ooo ja co za przypadek [emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry