reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

ja na pewno jak będzie taka możliwość to chce rodzić ze znieczuleniem w kręgosłup, we wrześniu idę na konsultację z anestezjologiem, żeby mieć papier :)
 
reklama
Jakoś się mocno nie przyjemnie zrobiło...Uważam że te wycieczki personalne są zbędne i nie w porządku.

Nie wiem jaki to ma cel, dokuczanie innym, naśmiewanie się z nich czy ich decyzji życiowych.

Osobiście staram się wychować moje dzieci w rb.Dla większości osób to mało wygodne podejście.Sa różne priorytety dla jednej kobiety dziecko jest jedynym sensem życia, inna ma to wypośrodkowane, a jeszcze inna ma dziecko, bo mają inni i tyle .

Smutne, że w kobietach w tej samej sytuacji jest tyle żalu, jadu i jakiejś złości.
 
ja na razie nie wiem,nawet pewności nie mam czy w moim szpitalu dają taką mozliwość. Swojego starszaka rodziłam po nospie bo tylko to mi chcieli dać:D najdłuższe 12 godzin w moim życiu :D
 
Jakoś się mocno nie przyjemnie zrobiło...Uważam że te wycieczki personalne są zbędne i nie w porządku.

Nie wiem jaki to ma cel, dokuczanie innym, naśmiewanie się z nich czy ich decyzji życiowych.

Osobiście staram się wychować moje dzieci w rb.Dla większości osób to mało wygodne podejście.Sa różne priorytety dla jednej kobiety dziecko jest jedynym sensem życia, inna ma to wypośrodkowane, a jeszcze inna ma dziecko, bo mają inni i tyle .

Smutne, że w kobietach w tej samej sytuacji jest tyle żalu, jadu i jakiejś złości.
Też staram się wychowywać córkę w duchu rb i również uważam, wiele zdań tutaj padło przykrych i nieprzyjemnych.
 
O, to napisz, czy wiesz już, jakim konkretnie mlekiem zaczniesz karmić i czy patrzysz na zawartość oleju palmowego?

ze skłądu najbardziej odpowiada mi CapriCare. jest na bazie mleka koziego. będę się jeszcze rozglądała za mlekeim we włoszech czy tam nie będzie czegoś lepszego (kwestia zakupów załatwiona bo tam ojciec mieszka i co dwa tygodnie zakupy sobie nawzajem robimy i wysyłamy). Zobaczymy jeszcze i popoczyatmy o innych.

Ja sobie tak czytam i czytam i myslę,a co wypowiem sie,choć nie wiem czy ktokol.wiek na me wypociny spojrzy bo nie cytuje tu nikogo. Ale...

Karolina Ś.(nie pamietam dokładnie cyferek przy nicku :p ) odważnie piszesz i mnie sie to strasznie podoba. Nie pieprzysz durnot tylko wprost:"u mnie będzie mm" :D

Piszę otwarcie bo po to to forum jest, zeby kazda wyraziła opinie przy tym starając się nikogo nie obrazić. Oj przepraszam, na matki co palą w ciąży to bym klątwy rzucała i obrażała na każdym kroku (zaczełam palić w wieku 15 lat, rzuciłąm w listoopadzie jak zdecydowalismy się na dziecko), pomimo że wiem co to za nałóg bardzo bardzo dobrze. Za duzo widziałam historii z niedotlenionymi dzieciakami, problemami kardiologicznymi u noworodków matek palących i jeszcze wiecej od mojego T historii z karetek i z SOR się nasłuchałam że naprawde wszystkim palącym matkom nałożyłąbym kary, i wprowadziła procedury identyczne jak przy spożywaniu alkoholu w czasie ciąży.
 
Ja mialam tylko cc, teraz tez bedzie cc (blizniaki) ale w kwestii igly u mnie skonczylo sie bolami kregoslupa przez 10 mscy po cc, promieniujacymi na cala lewa noge. Przez rok nie moglam lezec na lewym boku, bo nawet po 10 minutach jak wstawalam to lzy plynely mi po policzkach a ja zaciskajac zeby i trzymajac sie sciany szlam do placzacego dziecka w nocy. Okazalo sie ze jakis nerw byl naruszony igłą i musialo samo minac. Tak wiec, sadzilam ze znieczulenie będzie ok,chociaz namowil mnie lekarz po 8 h na oksytocynie, twierdzac ze pozniej moze byc za pozno zeby podac. Skonczylo sie cc po 13h porodu i jedyny plus tej historii byl taki ze nie musieli mi dawac narkozy.


O cholera . Nacierpialas się trochę bidulko.
Życzę żeby teraz wszystko było ok.
Będziesz miała cesarke ? Czy lekarz coś mówił już?
 
Jakoś się mocno nie przyjemnie zrobiło...Uważam że te wycieczki personalne są zbędne i nie w porządku.

Nie wiem jaki to ma cel, dokuczanie innym, naśmiewanie się z nich czy ich decyzji życiowych.

Osobiście staram się wychować moje dzieci w rb.Dla większości osób to mało wygodne podejście.Sa różne priorytety dla jednej kobiety dziecko jest jedynym sensem życia, inna ma to wypośrodkowane, a jeszcze inna ma dziecko, bo mają inni i tyle .

Smutne, że w kobietach w tej samej sytuacji jest tyle żalu, jadu i jakiejś złości.
a ja myślę, że to nie jest żal, spina a bardziej niezrozumienie się nawzajem lub też próba wcisnięcia komuś swoich zdań. Tak jak któraś tam wyżej napisała że każda z nas chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Kochamy je, będziemy sie starały wychować je na jak najlepszych wg nas ludzi. A spina wyszła dlatego, że ktos tam nie rozumie dlaczego ktoś inny ma odmienne zdanie i w sposób możliwe że nieświadomy uraża dumę.
No i dziewczyny pamietajcie że rządzą nami HORMONY :)
 
Dokładnie. Ja nie chcę spać z dzieckiem. Chcę spać z mężem i kochać się z nim kiedy jest ochota i możliwość. I tak tych możliwości i ochot jest mniej po urodzeniu niż przed...ale tu głównie zaprocentuje przyszłość. Nie chciałbym spać z dzieckiem do 2 czy 5 roku życia a zam historie takie...ale co mi do tego. Sami decydujemy o tym na ile pozwolimy. [emoji4]


Właśnie jak to jest w okresie połogu?
Sex po 6 tygodniach od porodu ?
Aby się wszystko wygoiło ?
A jak jest przy cesarce ?
Kurczę coś czuje, że sex będę miała w grudniu

:D
 
Dziewczyny,a to smarowidło z ziaji dobrze jest stosować jeszcze przed porodem? Bo tak włąśnie się zastanawiam..

Czerwiec się zaczął,wypłata na koncie i zakup dla Szymka poczyniony :D Pozwoliłam sobie na kilka pieluszek: 2 x bambusowe 75x75,3xmuslinowe też spore, flanelowe i tetra zwykła :D Pomacam wszystkie i ewentualnie dokupię jeszcze :D
 
reklama
Do góry