reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To jest aplikacja Preglife. Fajna jest ale moim zdaniem źle liczy miesiące ciąży.
Ja mam 20 tc +1 . Wg większości pomiarów to 5 miesiąc A wg Preglife już 6 .. yyy
Przecież 6 zaczyna się od 23 tc ?
Aplikacja pokazuje miesiące kalendarzowe i księzycowe,liczy też dobrze. U mnie raptem różnica 1 dzień:) Poza tym opisuje co sie dzieje z maluszkiem:)
 
reklama
Mamy juz jednego i całe wyposażenie ubrankowo-zabawkowe typowo chlopacze ;) trzeba bedzie dokupic bo wyprawka jest jedna, ale to juz zawsze latwiej dla jednej dziewczynki w razie czego kombinowac niz dla 2. Jest jeszcze kwestia pokoju ktory dzieci beda musialy dzielic, a za kilka lat byloby to problematyczne.
Aaa,,myslałam,że już jest dziewczynka w domu i przydałby się jeden mały mężczyzna. Fakt,koszta by wzrosły w przypadku dwóch niewiast :)
 
Czy któraś z was ma nocne skurcze w łydkach?
Dzisiaj w nocy wyłam z bólu bo z 5x mnie łapało...masakryczny ból! Tylko lewa noga...jak łapie to nic nie pomaga :/ Teraz nadal czuję, że strasznie obolała ta łydka aż utykam podczas chodzenia...muszę na palcach stawać to mniej boli.
Coś oprócz magnezu pomoże? Jakieś maści ?
Mnie też łapią skurcze szczególnie nad ranem. Ale nie 5 tylko raz...i też nie codziennie. Biorę 2x magne b6 max. Ogólnie pomaga mi bardzo nie tylko na skurcze, ale także na twardnienie brzuszka. Które zdecydowanie ustąpiły od jakiegoś czasu. A biorę go od 25 maja. Teraz brzuszek twardnieje ze 2x dziennie...zależy czy dużo pochodzę czy nie.
 
Gin mi mowiła, żeby kupić w aptece glukozę o smaku cytrynowym. Ponoć zupełnie inaczej smakuje. W wielu punktach nie pozwalają wkrapiać cytryny.
No właśnie tego nie pojmuje że jedni pozwalają a inni nie. U mnie nie było problemu żadnego. W pierwszej ciąży nie miałam cytryny i myślałam że tam padnę. Ale tym razem pamiętałam i cieszę się bo różnica była duża w smaku.
 
reklama
@Margonelka czyli kalendarzowe 5 miesiąc ?
A księżycowe 6 ??? :D

Tak co z Maluszkiem fajnie opisuje .. zgadzam się ...
Dokładnie:) Jak klikniesz sobie w strzałkę przy tym co pokazuje ile ciazy upłynęło to otwiera sie lista,z miesiącami,tygodniami itp :)
jak doklikasz sie do października to bedzie Ci pokazywało 10 księzycowy i 9 kalendarzowy :)
 
Do góry