reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Na stronie lux med jest taka zakładka najczęstsze pytania i tam są badania w ciąży. Można robić te które tam są to wg. Lux medu zalecane i tam jest tylko czystość pochwy tzw biocenoza i cytologia. Są też wymazy z odbytu i pochwy po 30 tc. Ja robiłam wymazy około 10tc na tlenowe, bez tlenowe i coś tam jeszcze ale miałam skierowanie od ginekologa z lux med jako dodatkowe.


@Kocurek i @ranny.ptaszek

Dzownilam dziś na infolinie lux med , odnośnie badań pytałam , mam teraz zrobić posiew z pochwy na bakterie grzyby mykoplazma i ureoplazma i powiedzieli mi że nie robią posiewu z pochwy tylko wymaz z szyjki macicy a to są 2 różne badania ...

Wy jakie tam wymazy czy posowy robicie w lux med czy nic z tego tylko z krwi i moczu ?
 
reklama
Dziewczyny a ja ma pytanie do was, jakie sandałki dla dziecka 1,5 roku? Patrzycie zeby byly skorzane usztywniana zapelniona zapietka palce odsloniete ? Moze jakies marki modele macie do polecenia?? Potrzebuje dla mojego syna teraz jak juz tak cieplo to adidaski sie nie nadaja moze ktoras z was przerabiala na swiezo temat na co trzeba zwrocic uwage a moze na nic bo to nie ma znaczenia ???
 
Dziewczyny a ja ma pytanie do was, jakie sandałki dla dziecka 1,5 roku? Patrzycie zeby byly skorzane usztywniana zapelniona zapietka palce odsloniete ? Moze jakies marki modele macie do polecenia?? Potrzebuje dla mojego syna teraz jak juz tak cieplo to adidaski sie nie nadaja moze ktoras z was przerabiala na swiezo temat na co trzeba zwrocic uwage a moze na nic bo to nie ma znaczenia ???
Kurczę ja patrze zeby byly solidne, zeby sie ladnie nozka w jich ukladala, ale.przede wszystkim zeby w ogole jej nozka weszla, no ma wyjatkowo wysokie podbicie. Reszta nie ma znaczenia jakos dla mnie
 
Dziewczyny a ja ma pytanie do was, jakie sandałki dla dziecka 1,5 roku? Patrzycie zeby byly skorzane usztywniana zapelniona zapietka palce odsloniete ? Moze jakies marki modele macie do polecenia?? Potrzebuje dla mojego syna teraz jak juz tak cieplo to adidaski sie nie nadaja moze ktoras z was przerabiala na swiezo temat na co trzeba zwrocic uwage a moze na nic bo to nie ma znaczenia ???
Odradzam Bartka. Kupiliśmy kiedy prawie za 180 zł, właśnie jak córka była na świeżo po nauce chodzenia, zależało mi, żeby miała konkretne buty. Obdzieraly do krwi, nawet na skarpetce. Poszłam na reklamację, oddali po dwóch tyg mówiąc że wymienili rzepy na 'nie obdzierajace'. Wyglądały identycznie. Śmiechu warte, ubralam raz, to samo. W końcu oddali kasę, ale uzeranie się z nimi to tragedia.
 
Dziewczyny a ja ma pytanie do was, jakie sandałki dla dziecka 1,5 roku? Patrzycie zeby byly skorzane usztywniana zapelniona zapietka palce odsloniete ? Moze jakies marki modele macie do polecenia?? Potrzebuje dla mojego syna teraz jak juz tak cieplo to adidaski sie nie nadaja moze ktoras z was przerabiala na swiezo temat na co trzeba zwrocic uwage a moze na nic bo to nie ma znaczenia ???
Ja wolałam zdecydowanie zasłonięte paluszki. Córka w tym wieku często obijała o coś nóżki. Wolałam też trochę wyższe sandałki, takie na trzy rzepy. Córka wykrzywiała trochę nóżkę. No i właśnie - rzepy. Dobre i do dopasowania buta i do zabawy [emoji6] Moja jest miłośniczką butów i bardzo szybko uczyła się je ubierać.
 
Ranny.ptaszek Kupiłam synowi sandałki z Lasockiego.Wysokie na pięcie i na dwa rzepy super mu pasują i żadnych problemow.
 
Hej dziewczyny. Wczoraj u nas popadalo wchodząc do domu po sliskich schodach poślizgnęłam się i upadłam na kolana. Na szczęście że nie na brzuch. Myślicie że coś się mogło dzidzi stać. Ani plamien żadnych nie mam. Brzuch mnie też nie boli, ale mam wrażenie że jakbym mniej zaczęła ją.
 
reklama
Dziewczyny a ja ma pytanie do was, jakie sandałki dla dziecka 1,5 roku? Patrzycie zeby byly skorzane usztywniana zapelniona zapietka palce odsloniete ? Moze jakies marki modele macie do polecenia?? Potrzebuje dla mojego syna teraz jak juz tak cieplo to adidaski sie nie nadaja moze ktoras z was przerabiala na swiezo temat na co trzeba zwrocic uwage a moze na nic bo to nie ma znaczenia ???
Ja wlasnie jestem kilka tygodni po zakupie. Zamowilam przez internet: Geox, Emel i Mrugala. Stanelo na Emel. Geox tez fajne, ale drozsze i grubsze. Mrugała niestety mnie zawiódł twarda podeszwa i mala tegoscia. Corka ma dosc pulchna stópkę, ale nie jakos skrajnie (syn ma bardziej). Patrze na elastyczna podeszwe, tegosc i wykoczenie od wewnatrz. Corka bardzo zadowolona z Emeli, widac, ze dobrze jej sie chodzi.

Tez kupuje z zabudowanymi palcami i zabudowana pieta.

W CCC od Lasockiego calkiem czesto sa przyzwoite buty. Moje doswiadczenie jest takie, ze skora szybko sie niszczy, ale jak na 1 sezon to nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia. Syn od poczatku ma wlasnie letnie buty Lasockiego.
 
Do góry