reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O widzisz u mnie pod Lublinem w ogródeczku fasola wylazła ale za to pomidory uschły :/
Deszczu ni widu ni słychu :(Jaka dawka?
Mi endo kazał pół tabl.Jodid 200 czyli setka...nie lubię ich dzielić...zastanawiam się czy nie łykać jednej na dwa dni.


@Miao a jaki rozm.i kolor tych jeansów?
Bo ja mam do zwrotu 36 granatowe jakby co :)
U nas ta fasola w hektarach jest,więc to problem. Nad moim miasteczkiem swietokrzyskim przezzla burza z gradem,ale tak lalo w inną strone,ze mi nawet prania na balkonie nie zmoczylo :D
 
reklama
Julia[emoji173][emoji7]
Ooo jak romantycznie :D

@Mama 2018 ja nie byłam,ale też nie chcialabym kupować ubranek typowo dla chłopca ;) gdzieś z tyłu głowy mam taką myśl,ze jeszcze to może się zmienić,choć synuś pokazał bardzo konkretnie co ma między nogami :D

@monami gratulacje :D

Bylam w Lidlu leginsy wymienić i dokupilam jeszcze popielate i top i koszulkę w gwiazdki :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wychodzę ze szpitala ! Szew na miejscu szyjka trzyma, macica w porządku. Na usg wszystko w porządku. Widziałam jak dzidzia kopie na ekranie i jednocześnie poczułam kopnięcie wiec już wiem na sto procent ze to dzidzia a nie problemy gastryczne ;P

Pani doktor powiedziała ze nie widzi nic między nogami a widzieliśmy je idealnie rozkraczone (od góry) wiec dla niej dziewczynka [emoji173]️
Wcześniej gin tez Ci mowil ze dziewczynka?
 
Ja po wizycie. Raczej będzie córcia [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Niunia ładnie rośnie ma 200 g. Zakładała rączki za główkę[emoji3] ale ciasno ma. Polowkowe 30.05 i doktor ma sprawdzić echo jelit bo za duże. Kazała się nie martwić bo jeszcze wcześnie. Więc chyba jakby było nie tak to by od razu kierowała na badania. Zobacz załącznik 855748
Ale super gratuluję córci :tak:
 
Tak na prenatalnych pierwszych tez była dziewczynka. Myśle ze gdyby jej miało coś wyrosnąć to już by było widać szczególnie ze widzieliśmy ja rozkraczona od góry [emoji23]

Imie - Hania ;)


Dziękuje dziewczyny za gratki [emoji173]️
Super, gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173][emoji8]
 
reklama
Do góry