reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też nie lubię ale pomyślałam że najbliżej. Wszystko jest ok, mały dobrze siebrozwija. Mam sie tylko oszczędzać tylko jak przy 10 miesięcznym dziecku.
A badała mnie lekarka która przyjmowała mój poród :) więc było miło

Wszystko w 30 min zajęło. Tam to jednak dobrze jest :)
Całe szczęście, że wszystko ok :)!
 
reklama
@octavusia

I jak tam wczoraj ? Poznałaś płeć bobaska ?
Kiedy nasz prenatalne połówkowe ? Czy to wczoraj właśnie były a nie zwykla wizyta USG ?
No niestety nie :( Skrzyzowalo stopki dokaldnie w TYM miejscu i nie pokazalo! Chyba wstydliwe dzieciatko mam :D Lekarz powiedzial, ze dziewczynki sa trudniejsze, wiec on podejrzewa dziewczynke! Ja tez tak czuje w sumie.

Polowkowe mam 29 maja! Mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze!
 
Dziewczyny, a tak z innej beczki, czy któraś wie, gdzie kupię hamak? Tani, ale solidny - do ogrodu. Dwa drzewa tak smutno stoją niedaleko siebie :)
 
Przejechalismy dzis cala Polske... wszedzie upały były... są. .. nad Koninem ani jednej chmurki
Powiem Wam, ze kiepsko te upaly znosze. Oby lato nie dalo nam popalic.. Jade przez cale miasto i co pare przystanlow zmieniam tramwaj bo czuje ze padne. Zamiast 0.5h jade juz 1.5 [emoji5]
 
Powiem Wam, ze kiepsko te upaly znosze. Oby lato nie dalo nam popalic.. Jade przez cale miasto i co pare przystanlow zmieniam tramwaj bo czuje ze padne. Zamiast 0.5h jade juz 1.5 [emoji5]
Wiecie co? Ja mieszkam na Malcie....tutaj sa (beda) mega upaly w lecie! czerwiec- pazdziernik ponad 30 stopni kazdego dnai praktycznie! Az sie boje jak ja to przezyje :(
 
Wiecie co? Ja mieszkam na Malcie....tutaj sa (beda) mega upaly w lecie! czerwiec- pazdziernik ponad 30 stopni kazdego dnai praktycznie! Az sie boje jak ja to przezyje :(
O mamo [emoji50] ja bym nie dała rady, serio. Bez ciąży jestem zimnolubna. Wczesna wiosna to dla mnie maks. Potem zaczynam żyć dopiero koło września /października. I to w polskim klimacie. Mąż zawsze gadał, że my chyba nigdy ciepłych krajów nie zwiedzimy, na co ja mu, że wystarczy mi duchota w Polsce i podziękuję za jeszcze gorszą :D
 
reklama
Wiecie co? Ja mieszkam na Malcie....tutaj sa (beda) mega upaly w lecie! czerwiec- pazdziernik ponad 30 stopni kazdego dnai praktycznie! Az sie boje jak ja to przezyje :(
Ale mysle na takiej malej wyspie te upaly mniej uciazliwe beda niz w centrum Polski [emoji5] ja bym na pewno chetniej zniosla tamte upaly[emoji16]
 
Do góry