reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A gdzie. Młoda ostatnio wyczaila w jakiejś bajce, że to ściema. Usłyszałam 'mamo możesz mi wrzucić pieniążka do skarbonki a nie bawić się w zakradanie w nocy pod poduszkę' [emoji14]
Ale w Mikołaja wierzy jeszcze?
Matka,za tyle zachodu z zębem to się nie wyplacisz :D

Dziewczyny,jak przyrzadzacie szparagi? I ja dziś sobie kupiłam
 
Ale w Mikołaja wierzy jeszcze?
Matka,za tyle zachodu z zębem to się nie wyplacisz :D
Ona już sama się z nas śmieje, że pocieszamy sami siebie, że to wcale nie boli, a dalej nie mamy jaj, żeby go porządnie wyrwać [emoji23]
Mikołaj jest na etapie 'coś mi nie pasuje, ale efekt fajny, więc przemilczę' [emoji23]
 
Daj twarde jabłko do ugryzienia. Ja kiedyś zjadlam mleczaka razem z paczkiem. [emoji3][emoji3]
Jadła wczoraj jabłko, była też marchewka, ale ten ząb się tak sprytnie kładzie, że jak ona gryzie to nawet nim nie dotyka jedzenia [emoji14] no pewnie trzeba jednego mocniejszego szarpniecia i po sprawie, ale ja kurde jakoś mam opory. Rany u innych mnie nie ruszają, kleszcze mogę wyciągać, kiedyś bratu gwozdzia ze stopy wyciągalam (w latach 90tych). Ale ząb jest dla mnie taki... Nie wiem. No nie umiem :D
 
reklama
U nas za chwilę będzie akcja wyrywania pierwszego mleczaka :D już się ledwo trzyma
Oho, ja do dziś pamiętam stratę pierwszego mleczaka. Byliśmy na spacerze i dostałam jabłko na przekąskę. Ząb wypadł i zniknął w trawie. Szukałam go chyba godzinę przerażona że nie dostanę pieniędzy za niego od wróżki zębuszki hahaha :D
 
Do góry