reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A tak z innej beczki - doświadczone mamy, powiedzcie, ile realnie potrzeba miejsca na przechowywanie rzeczy związanych z maluchem (ciuszki, kosmetyki, pieluchy itp)? Mamy niewielkie, 40-metrowe mieszkanko i takie ustawienie, że właściwie jedyną opcją jest postawienie wzdłuż jednej ściany łóżeczka 120 cm + zostanie ok. 50 cm na jakąś wąską komodę czy coś w tym stylu... W dużych szafach już niestety za wiele nie upchamy:( Plus jest taki, że rok po porodzie prawdopodobnie przeprowadzimy się do większego mieszkania, więc potrzebujemy jakichś sprytnych rozwiązań tylko na ten pierwszy rok.
 
A tak z innej beczki - doświadczone mamy, powiedzcie, ile realnie potrzeba miejsca na przechowywanie rzeczy związanych z maluchem (ciuszki, kosmetyki, pieluchy itp)? Mamy niewielkie, 40-metrowe mieszkanko i takie ustawienie, że właściwie jedyną opcją jest postawienie wzdłuż jednej ściany łóżeczka 120 cm + zostanie ok. 50 cm na jakąś wąską komodę czy coś w tym stylu... W dużych szafach już niestety za wiele nie upchamy:( Plus jest taki, że rok po porodzie prawdopodobnie przeprowadzimy się do większego mieszkania, więc potrzebujemy jakichś sprytnych rozwiązań tylko na ten pierwszy rok.
Zapas pampersów i chusteczek możesz trzymać pod łożeczkiem (zwróć na to uwagę, gdy bedziesz kupować łóżeczko). Rzeczy bieżące do przewijania można próbować umieścić w przyborniku wieszanym na łóżeczku.
 
IMG_2613.JPG
obcięte ! Czuje się lżejsza o 5 kg
 

Załączniki

  • IMG_2613.JPG
    IMG_2613.JPG
    165,3 KB · Wyświetleń: 317
A co do smarowania się ją uwielbiam zapach wszystkich produktów z pallmers. Mega mnie nawilżają. Po prysznicu mam olejek, a poza tym skoncentrowany balsam, normalny i osobny do piersi. Mój chłopak też lubi ten zapach. Ostatnio stwierdziłam, że coś za szybko kończy mi się skoncentrowany i mówię, do mojego że takie to drogie, a tak szybko mi ostatnio znika, a on mi się przyznał, że sobie tym stopy smaruje bo super mu pachną :-D:-D:-D:-D myślałam, że go zastrzele.
 
reklama
A co do smarowania się ją uwielbiam zapach wszystkich produktów z pallmers. Mega mnie nawilżają. Po prysznicu mam olejek, a poza tym skoncentrowany balsam, normalny i osobny do piersi. Mój chłopak też lubi ten zapach. Ostatnio stwierdziłam, że coś za szybko kończy mi się skoncentrowany i mówię, do mojego że takie to drogie, a tak szybko mi ostatnio znika, a on mi się przyznał, że sobie tym stopy smaruje bo super mu pachną :-D:-D:-D:-D myślałam, że go zastrzele.

Hahahahahahaha dobry agent ;D
Ja właśnie nie cierpię tego zapachu i trochę nie rozumiem tego szału na te produkty bo miałam kiedyś balsam no i bez rewelacji z nawilżeniem
 
Do góry