reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też tak miałam dwa razy. Duszno, gorąco, ciemno przed oczami. Całe szczęście też od razu miałam gdzie usiąść za pierwszym razem w aptece a za drugim w sklepie. Ale już za drugim byłam przygotowana miałam wodę i batonik. To normalne spadek cukru, ciśnienia i brak powietrza. Do tego nie ma co chodzić głodnym.Od tego czasu unikam miejsc gdzie jest dużo ludzi, duszno, nie chodzę bez batona i wody w torebce. Tak to wszystko ok. Mój lekarz powiedział że to ciąża i 2 trymestr to częste. Nie martw się ale polecam zestaw omdleniowy, coś słodkiego i woda. I jak tylko się robi duszno to trzeba usiasć nawet na ziemi i dać głowę na dół blisko klatki piersiowej.

Na szczęście udało mi się usiąść i powoli przeszło. Co do poprzednich to wydaje mi się ze nie miałam takich akcji ale tez w domu siedziałam na L4 wiec może po prostu nie byłam tak zmęczona. Słyszałam ze ten lekarz uważa ze ciąża to nie choroba i nie lubi dawać zwolnień. Jak będę się męczyć to rzexzywiscie pójdę do rodzinnego po L4 albo zmienię gina
 
reklama
Dziewczyny, u mnie jest pogorszenie. Mam skierowanie do szpitala. Szukam teraz na gwałt jakiejś konsultacji z lekarzem klinicznym. Jeśli któraś z Was może podpowiedzieć lekarza we Wrocławiu, to proszę (może być na priv).
 
Dziewczyny, u mnie jest pogorszenie. Mam skierowanie do szpitala. Szukam teraz na gwałt jakiejś konsultacji z lekarzem klinicznym. Jeśli któraś z Was może podpowiedzieć lekarza we Wrocławiu, to proszę (może być na priv).

O matko ! A co Ci jest ? Stało się coś ? Ojj nie znam takiego lekarza .

Zdrówka życzę...

Ja mam jutro lekarza popoludniu i te czekam jak na szpilkach co powie ...
 
Dziewczyny, u mnie jest pogorszenie. Mam skierowanie do szpitala. Szukam teraz na gwałt jakiejś konsultacji z lekarzem klinicznym. Jeśli któraś z Was może podpowiedzieć lekarza we Wrocławiu, to proszę (może być na priv).
Niunia co się dzieje? Daj znać jak będziesz miała chwilkę. Duuzo zdrówka [emoji8][emoji8]
 
Dziewczyny, u mnie jest pogorszenie. Mam skierowanie do szpitala. Szukam teraz na gwałt jakiejś konsultacji z lekarzem klinicznym. Jeśli któraś z Was może podpowiedzieć lekarza we Wrocławiu, to proszę (może być na priv).
Co się dzieję ? Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło
 
Mój też mąz albo na rano 6-14 albo popołudniu 14-22... Ale gdzie tu znaleźć pracę na pół etatu akurat w tych godzinach jak mąż będzie w domu ? Też nie lada wyczyn hihi :o

No ja mam do obecnej pracy bardzo daleko 50 km , dziennie robiłam ponad 100 km autkiem jeździłam i cały dzień mnie nie było w domu ale jakoś to z mężem przeżyliśmy ż mnie nie ma ....​

Mój pracuje dokładnie tak samo !!!!! No ja jak wrócę do zawodu to pracuje na cały etat 5h dziennie ale mogę mieć np na 12-17 i tu już kiepsko.
Plus jest tez taki ze mój facet może tez pracować w domu awaryjnie. A jego szefem jest jego ojciec [emoji23]
 
reklama
Czekam na telefon z gabinetu kierownika kliniki, czy mnie dzisiaj przyjmie. Pani z rejestracji była bardzo miła, gdy jej nakreśliłam problem - oby się zgodził mnie przyjąć, bo nie chcę pchać się do szpitala, w którym zaproponują mi to samo, co w poprzednim.

Krwiak wcale się nie opróżnia, wcale się nie zmniejsza, już pół macicy jest w skrzepach. Mój ginekolog ma ogromne doświadczenie USG i powiedział wprost, że NIE WIE, co to jest, nie widuje takich rzeczy.

Dziecko żyje, rośnie zgodnie z terminem, ale już jest przygniecione "towarzystwem" w macicy ;(
 
Do góry