reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zoyka masz racje, u mnie poprosimy siostrzenice męża bo jest fajna i mojego brata tylko nie wiem czy przyjedzie z pod Szczecina bo ma dwie male córy, chorych tescia tesciowa i babcie zony na glowie. Reszta sie nie bardzo nadaje, jeden brat juz jest chrzestnym a pozostali to nie chce zeby dziecko mialo podobne charaktery.

Gratuluje udanych wizyt
Czy na tej wizycie prenatalnej lekarz patrzy na szyjke i ewentualnie szwy po cc??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zadzwonił do mnie mąż, skończył pracę. Ta cała złość ze mnie wyszła i zaczęłam tak płakać ze powietrza nie mogłam złapać. Zbierało mi się od kilku dni
 
A na pocieszenie mam coś dla Mam, które szukają nietypowego imienia dla synka.
1495823205-aaaaaa.jpeg

Jak żyje jeszcze czegoś takiego nie słyszałam :D
 
Mesmerise gratulacje udanej wizyty ! :*

Evi wszystkiego naj !:)

Ja dziś posiedzialam trochę na słonku, i mówię sobie w głębi duszy super że mnie dziś nic nie boli hehe a za pół h znowu te kłucie -,-

Ale za to mój synek mnie dziś obdarował kwiatkami. <3

Ja też od rana byłam zadowolona, że nic mnie nie boli, że wstałam wypoczęta, a tu od jakiejś godziny kuje mnie po lewej stronie w podbrzuszu :/ Jest ok jak siedzę, ale jak chodzę, to czuję się średnio :/ Powinnam pracę dalej ogarniać, ale mam ochotę już iść do łóżka :o

Hej, w końcu nadrobiłam, chyba mialam ponad 40 stron. Przez pracę nie ogarniam.
Witam nowe mamy, fajnie że się ujawniłyście :)
Ja z moją mamą też w sumie mam dobry kontakt, czasami się poprztykamy, ale po pół godziny jest już ok ;)
Co do wyboru chrzestnych, to mój mąż ma dwie siostry a ja siostrę i brata i z tego co się dowiedziałam od siostry to brat jest pewny, że go weźmiemy na chrzestnego, ale mi się średnio to widzi, bo za często się kłócimy i kontakt mamy średni. Na szczęście jeszcze jest trochę czasu, żeby się zastanowić.
Dzisiaj miałam połówkowe, z dzidzią wszystko ok, waży 350 g, zostaje dziewczynka ;) Buźke dzisiaj zasłaniała więc fotki nie mam. Szyjka trochę się skróciła, bo ma 37 mm, ale jest twarda i zamknięta, więc doktorek mówił, że jest ok. Co do ciał ketonowych w moczu, to najpewniej przyczyną było za długie stanie moczu przed badaniem, bo po 4 sikalam a mocz do badania oddawałam po 7. Od 1.06 idę już na L4 :) Może bardziej ogarnę forum :p Pytałam też doktorka czy mogę jechać do Karpacza i mówił, że jak najbardziej, chyba że wystąpią jakieś plamienia, to mam sobie darować. Nocleg już mamy ogarnięty i wyjeżdżamy 7.06 ;)
Któraś z Was pisała, że ma Hashimoto, ja niestety też i prawdopodobnie przez to nie miałam owu. Do endokrynologa muszę jeździć co miesiąc na kontrolę, chociaż dopiero teraz wynik ft4 lekko się pogorszył, a tak to było wszystko ok.
Dobra chyba wszystko napisałam co chciałam, uciekam do biedry, bo muszę coś kupić na kolację ;)

Dobrze czytać, że kolejna wizyta należy do udanych :) Gratuluję :) Coś mi się wydaje, że mamy już tu całkiem sporo dziewczynek ;)
 
Cześć ! Oj ciężkie dziś tematy... Powiem Wam, że ja to jestem szczęściara :-) z Mamą, właściwie i Mamą i Tatą mam świetny kontakt, mogę z Nimi rozmawiać o wszystkim, zawsze są pomocni i zawsze starali się by niczego nam nie brakło a jednocześnie zawsze czułam że są obok i mogę na nich liczyć :) co do Chrzestnych oczywiście Brat, z którym kontakt mamy bardzo dobry ( pomijając lata młodości kiedy to darło sie ze sobą koty mieszkając w jednym pokoju :p ) a chrzestną będzie Moja kuzynka z którą również mamy świetny kontakt (oboje z Mężem :D). Także przy pierwszym dziecku problemu nie będzie :)
A poza tym gratuluję Wam udanych wizyt i pozdrawiam ze słonecznego Oslo :)
received_1277367498998310.jpeg
 

Załączniki

  • received_1277367498998310.jpeg
    received_1277367498998310.jpeg
    54,5 KB · Wyświetleń: 451
Dziewczyny ja dzis najadlam sie truskawek a potem takich bolesci brzucha dostalam ze ledwo do lazienki doszlam...lecialo ze mnie dolem i gora...na szczescie tylko raz...bo bym sue wykonczyla...
A co do chrzestnych ja jeszcze nawet o tym nie myslalam....
A dostalam dzis od mojego syna list na dzien mamy....dziewczyny az sie poplakalam jaj czytalam....az mi sie milo na serduchu zrobilo...takiego kochanego mam synusia...
 
Hej, w końcu nadrobiłam, chyba mialam ponad 40 stron. Przez pracę nie ogarniam.
Witam nowe mamy, fajnie że się ujawniłyście :)
Ja z moją mamą też w sumie mam dobry kontakt, czasami się poprztykamy, ale po pół godziny jest już ok ;)
Co do wyboru chrzestnych, to mój mąż ma dwie siostry a ja siostrę i brata i z tego co się dowiedziałam od siostry to brat jest pewny, że go weźmiemy na chrzestnego, ale mi się średnio to widzi, bo za często się kłócimy i kontakt mamy średni. Na szczęście jeszcze jest trochę czasu, żeby się zastanowić.
Dzisiaj miałam połówkowe, z dzidzią wszystko ok, waży 350 g, zostaje dziewczynka ;) Buźke dzisiaj zasłaniała więc fotki nie mam. Szyjka trochę się skróciła, bo ma 37 mm, ale jest twarda i zamknięta, więc doktorek mówił, że jest ok. Co do ciał ketonowych w moczu, to najpewniej przyczyną było za długie stanie moczu przed badaniem, bo po 4 sikalam a mocz do badania oddawałam po 7. Od 1.06 idę już na L4 :) Może bardziej ogarnę forum [emoji14] Pytałam też doktorka czy mogę jechać do Karpacza i mówił, że jak najbardziej, chyba że wystąpią jakieś plamienia, to mam sobie darować. Nocleg już mamy ogarnięty i wyjeżdżamy 7.06 ;)
Któraś z Was pisała, że ma Hashimoto, ja niestety też i prawdopodobnie przez to nie miałam owu. Do endokrynologa muszę jeździć co miesiąc na kontrolę, chociaż dopiero teraz wynik ft4 lekko się pogorszył, a tak to było wszystko ok.
Dobra chyba wszystko napisałam co chciałam, uciekam do biedry, bo muszę coś kupić na kolację ;)
Ja mam Hashimoto. Jestem utrzymywana farmakologicznie w nadczynności tarczycy. Tak lepiej się czuję i nie tworzą mi się nowe guzy. Teraz też mam wyniki 0.634 (jakoś tak ta końcówka) w poniedziałek idę do innej lekarki, zobaczymy co ona na to powie. W ciąży nie mialam w ogóle robionego ft4. Obecnie biorę Euthyrox 125 i pewnie tak zostanie.

Dziś byłam na polowkowym.:) Synuś[emoji173] Tak jak podejrzewałam. 404 g i staraszy o 4 dni niz podaje OM.[emoji4] DZiś w sumiw dużo dziewczynek się potwierdziło. Gratulacje![emoji255]

Jeżeli chodzi o Mamy i relację. To ja mam bardzo dobre. Moi rodzice mieszkają w tej samej miejscowość co my, taj naprawdę dwa domy dalej. My mieszkamy w dużym domu z Teściową i jej Mama. Kazda z nas ma tak jakby osobne mieszkanie. Kuchnie i łaZienkę oczywiście osobna. Niestety wspólne wejście[emoji15] czasami są dni, ze w ogóle się nie widujemy. Niestety naszw relacje nie można nazwac dobrymi raczej ich nie ma[emoji17]

Bardzo współczuję Mamą, które straciły Maleństwa. Podziwiam Was ogromnie[emoji173] jesteście naprawdę silne.[emoji8]





Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ppaulik a Ty na kiedy masz termin, bo chciałam mniej więcej porównać wagę naszych dzieci, a w tabelce Cię nie widzę i nie wiem jaka jest różnica między nimi ;-)
No mój wczoraj (20+5) ważył 480 g i nie Wiem, czy to nie za duzo?
Wasze dzieci są sporo mniejsze ;-)
 
Sunday,Ewa,Wyimaginowana i Hajmal -dziękuję za życzonka imienin. :)
Własnie wróciłam od mamy,bo bylam z prezentem i kwiatkami.
Mam nadzieje ze moje dzieci tez bedą do mnie przyjezdzac nawet bez okazji. Miłe to.
 
reklama
Ppaulik a Ty na kiedy masz termin, bo chciałam mniej więcej porównać wagę naszych dzieci, a w tabelce Cię nie widzę i nie wiem jaka jest różnica między nimi ;-)
No mój wczoraj (20+5) ważył 480 g i nie Wiem, czy to nie za duzo?
Wasze dzieci są sporo mniejsze ;-)
Z OM 20+6, a z usg 21+3 i Jeremiasz waży 404 g[emoji6]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry