reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ppaulik a Ty na kiedy masz termin, bo chciałam mniej więcej porównać wagę naszych dzieci, a w tabelce Cię nie widzę i nie wiem jaka jest różnica między nimi ;-)
No mój wczoraj (20+5) ważył 480 g i nie Wiem, czy to nie za duzo?
Wasze dzieci są sporo mniejsze ;-)
Aaa.. termin mam z OM na 7.10, z USG 3.10.

Jej.. Jestem taka roztrzepana[emoji14]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje w 20+6 ważyło 347gr .
Ale zapewne bedzie chudy a długi po tacie [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Moje w 20+6 ważyło 347gr .
Ale zapewne bedzie chudy a długi po tacie [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
Mój może być raczej niewysoki, po Tacie właśnie.[emoji6] w tym czasie to w sumie też nie jest jeszcze nic przesądzone (chodzi mi o wagę uprodzeniową)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum masz śliczną córeczkę, Wyimaginowana a Ty synka:)
Gratuluje dzisiejszych wizyt bo z tego co czytam to wszystkie pozytywne:)
faktycznie chyba mamy więcej dziewczynek niż chłopców:)
Evi wszystkiego najlepszego:* to ciasto z rabarbarem?:)
 
Mój może być raczej niewysoki, po Tacie właśnie.[emoji6] w tym czasie to w sumie też nie jest jeszcze nic przesądzone (chodzi mi o wagę uprodzeniową)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
No ta waga to taka z przymrużeniem oka... Moja córka miała być do 3 kg a wyszła 3490 ...
Dziedziczki jeszcze beda nabierać a nabierać na wadze [emoji4]
+ kazde usg tez inne [emoji16]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Wszystkim mamuskom najlepsze życzenia [emoji10] nadrobilam dzisiaj ze 100 stron ale już nie pamiętam co było na pierwszych. Wczoraj późnym popołudniem wyszłam w końcu ze szpitala wyniki mi się poprawiły ale kardiologa muszę odwiedzać do końca ciazy i połogu [emoji46] przez szpital w środę przepadlo mi usg polowkowe w prywatnej klinice ale dzisiaj udało mi się dostać do innego gin tylko nie miał sprawnej głowicy 3d. Ale ważne że dziewczynka potwierdzona na piśmie wszystko z Hania dobrze i waży 454 g w 21+5 tygodniu. Czyli pomiary że szpitala się nie potwierdziły bo były zawyżone.
Faktycznie mamy więcej dziewczynek więc jak mówił mój dziadek wojny nie Bedzie [emoji3]
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne[emoji10]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili i Anja- brawo dla maluszka za wyczucie chwili! Piękny prezent na Dzień Mamy!

Mamusie Aniołków - jesteście mamami przez wielkie M. Jestem z Wami!

Hajmal - mam za sobą 5-letnie studia i wciąż nie rozpoczęłam pracy w zawodzie. Bo po prostu wciąż wymagane są nowe dokumenty... wiem, że tych lat nikt mi nie wróci. Nie żałuję, ale jestem tym sfrustrowana... chcę powalczyć o zawód, ale mogę się zabrać za to dopiero po porodzie, a wiem że będzie ciężko. I zapewne kokosów za walkę nie otrzymam...

Evi- najlepszego z okazji imienin!

My właściwie nie mamy kogo wziąć na chrzestnych :( siostra mojego S. jest już chrzestną Kingi. Moja przyjaciółka była świadkiem chrztu, bo ani jednego mężczyzny nie mamy. Wujostwo, kuzynostwo to już inny świat, właściwie rzadko mamy kontakt. Wśród znajomych mamy albo rozwodników albo wielokrotnych chrzestnych... sami nie wiemy co zrobić...

Mesmerise i Baslan - gratulacje udanego usg połówkowego i zdrowych córeczek!

Anaconda - będziesz brała nospę to wszystko będzie ok! To pewnie fałszywy alarm. Trzymam kciuki!

Ewka - to u mnie takie reakcje na zakupy dla maluszka prezentuje teściowa... przesądy i niezdrowe obawy :/

Ppauka - gratulacje synusia! Ach co za dobre wieści!

U mnie samej kiepsko :( coraz gorzej się czuję. Chyba mam zajęte zatoki, strasznie boli mnie głowa, oczodół i stąd może ten ząb. Będę robić płukanie, a najdale w poniedziałek lekarz...

Miłego wieczoru i w razie czego dobrej nocy!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
 
No mój wczoraj (20+5) ważył 480 g i nie Wiem, czy to nie za duzo?
Wasze dzieci są sporo mniejsze ;-)

Moja na 19+0 miała 297 g, a i tak na wydruku przy biometrii było, że odpowiada to 19+3. A ty dostałaś takie info? Po prostu kawał chłopa z twojego siura jest :) Nic dziwnego, że brzuch ci faluje :)
No i chyba bład pomiaru jest duży dosyć.


Moja mama umarła na wylew jak miałam 17 lat. Była cudowna, wyrozumiała, skromna i kochajaca :) Wszystkie koleżanki mi zazdrościły. Niestety jak ma się 17 lat to szuka się w rodzicach wrogów. Mimo, że zmartwień dużych swoim zachowaniem nie przysparzałam i dobrze się uczyłam, to kłóciłyśmy się wtedy często. Mam straszny żal do siebie, że rzadko jej mówiłam, że ja kocham i rzadko z nia rozmawiałam, bo wszystko, co wtedy chciała mi powiedzieć wydawało się beznadziejne i głupie.
W ciażę zaszłam dokładnie 17 lat po jej śmierci i tak jak ona ze mna, majac 34 lata. Nie wierzę w takie ckliwe bajki, ale w tę chcę wierzyć, że ktoś nademna czuwa.
 
1495828697-aaaaaa.png
1495828701-aaaaaa.png
1495828703-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
reklama
Lili i Anja- brawo dla maluszka za wyczucie chwili! Piękny prezent na Dzień Mamy!

Mamusie Aniołków - jesteście mamami przez wielkie M. Jestem z Wami!

Hajmal - mam za sobą 5-letnie studia i wciąż nie rozpoczęłam pracy w zawodzie. Bo po prostu wciąż wymagane są nowe dokumenty... wiem, że tych lat nikt mi nie wróci. Nie żałuję, ale jestem tym sfrustrowana... chcę powalczyć o zawód, ale mogę się zabrać za to dopiero po porodzie, a wiem że będzie ciężko. I zapewne kokosów za walkę nie otrzymam...

Evi- najlepszego z okazji imienin!

My właściwie nie mamy kogo wziąć na chrzestnych :( siostra mojego S. jest już chrzestną Kingi. Moja przyjaciółka była świadkiem chrztu, bo ani jednego mężczyzny nie mamy. Wujostwo, kuzynostwo to już inny świat, właściwie rzadko mamy kontakt. Wśród znajomych mamy albo rozwodników albo wielokrotnych chrzestnych... sami nie wiemy co zrobić...

Mesmerise i Baslan - gratulacje udanego usg połówkowego i zdrowych córeczek!

Anaconda - będziesz brała nospę to wszystko będzie ok! To pewnie fałszywy alarm. Trzymam kciuki!

Ewka - to u mnie takie reakcje na zakupy dla maluszka prezentuje teściowa... przesądy i niezdrowe obawy :/

Ppauka - gratulacje synusia! Ach co za dobre wieści!

U mnie samej kiepsko :( coraz gorzej się czuję. Chyba mam zajęte zatoki, strasznie boli mnie głowa, oczodół i stąd może ten ząb. Będę robić płukanie, a najdale w poniedziałek lekarz...

Miłego wieczoru i w razie czego dobrej nocy!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
Zdrowka [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry