reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewka gratuluje synka...
A wy jakie propozycje macie???u mnie gdyby byl syn mial byc Antos...
U nas też na początku miał być Antoś, Ale że to bardzo popularne teraz imię, zmieniliśmy na Aleksandra [emoji4] Na szczęście Helenka podobała się od początku do końca więc problemu nie mamy [emoji12]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
reklama
Co do samochodu to my miesiąc przed tym jak dowiedziałam się, że w ciąży jestem odkupiliśmy właśnie kombika, i uff!!!
Naszą meeganką coupe ciężko by było... :o

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam duży problem z imieniem dla chłopca :( Co wymyślę, to mój P. kręci nosem. Dziad jeden odrzucił już Kacpra, który dla mnie był faworytem. Powiedział stanowcze "nie" również Błażejowi, Mikołajowi, Staśkowi, a dziś jeszcze Olafowi :'( W końcu wyjdzie na to, że na dziecko będziemy wołali "Chłopczyk" bo mężowi jak widać ciężko dogodzić, a sam póki co nie jest w stanie zaproponować absolutnie nic :o



Co Wy się dziewczyny tak ukrywacie? :o Ja bym nie dała rady czytać tego wszystkiego od miesięcy i się nie udzielić :D Szacun! Ale zapraszamy- wychodźcie z szafy ;)
Hahaha "Chłopczyk"- Padłam [emoji23][emoji23][emoji23] Ja na szczęście mam na tyle dominujący charakter,że mąż się nie sprzeciwiał moim wyborom [emoji6] Jedynie w pierwszej ciąży kategorycznie nie zgodził się na Waldusia, więc wyszedł nam Piotruś [emoji12]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
KaSia86 a jak z popularnością Heleny? Bo u nas to faworyt na dziewczynkę ( no nadal nie wiemy czy to syn czy córka) a wydaje mi się ze ostatnio ciągle słyszę o Helenkach i sama nie wiem już czy jest popularne czy nie...
 
KaSia86 a jak z popularnością Heleny? Bo u nas to faworyt na dziewczynkę ( no nadal nie wiemy czy to syn czy córka) a wydaje mi się ze ostatnio ciągle słyszę o Helenkach i sama nie wiem już czy jest popularne czy nie...
No właśnie jak czytałam ranking top20 imion w 2016r to Helenki w ogóle nie było [emoji4] A Antek na samej górze piramidy [emoji6]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
KaSia86 a jak z popularnością Heleny? Bo u nas to faworyt na dziewczynkę ( no nadal nie wiemy czy to syn czy córka) a wydaje mi się ze ostatnio ciągle słyszę o Helenkach i sama nie wiem już czy jest popularne czy nie...
Haha no u mnie właśnie 3 znajome w tym roku dały Helenka [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uff i ja nadrobiłam wszystko:D
Wiec ja też już po badaniach jestem. Cała szcześliwa bo Córeczka zdrowa i wszystkie pomiary w normie powychodziły i jak ją tak oglądałam długo na tym monitorze i jeszcze serduszko mi puścił to sie popłakałam;p mała waży 360 g <3 także Twoj chłopak Ewka duuuzo większy, w sumie tak powinno być;p Dziewczynka drobniutka, a chłopczyk zbudowany:D

Kochane tyle sie naczytałam ze zapomniałam co ktora pisała:D
Ja też planuje pracować tak do lipca i uciekam na zwolnienie bo już teraz o 6 nie moge wstać, a z dnia na dzien jest coraz gorzej...

Widze ze dwie mamy sie ujawniły więc cześć dziewczyny:D

Ewka lekarz swinia okropna...super ze tak szybko Cie tamten przejął:)

Nutka i Ewelina ciesze sie ze Wasze badania też wyszły dobrze:)
Ale numer z tego czarodzieja co sobie płeć zmienił:D

Ja dzisiaj miaąłm zachciankę na kalafior z bułką tartą....zachcianka spełniona, brzuszki najedzone:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry