reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale się dziewczyny wkurwilam. Wyszłam na balkon coś powiedzieć koledze A tam drugi gość (dobry znajomy meza) mówi do mnie mogę Cię skarbie pocałować. Odwrocilam się i poszłam do domu. Zaraz ktoś puka do drzwi wchodzi ten gość i z łapami do mnie do przytulania i calowania. Facet w wieku mojego ojca. Odepchnelam go i kazalam wyjść z mieszkania. No jpr. Jeszcze się za mocno zerwalam i cała prawa ręką i łopatka mnie boli aż do mostka. Zadzwoniłam do męża i mowie mu jaką sytuacja. Kazał mi zamknąć mieszkanie i mówi ze on sb z nim pogada jak wróci.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hahaha "Chłopczyk"- Padłam [emoji23][emoji23][emoji23] Ja na szczęście mam na tyle dominujący charakter,że mąż się nie sprzeciwiał moim wyborom [emoji6] Jedynie w pierwszej ciąży kategorycznie nie zgodził się na Waldusia, więc wyszedł nam Piotruś [emoji12]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
A ja od samego początku okazalam swe dobre serduszko i mówię do P.
- "Kochanie, chce byśmy imię wybrali wspólnie, bo to jedyne dziecko jakie najprawdopodobniej będziemy mieli, więc chciałabym, żeby nam obojgu się podobało. Wiesz, w naszym przypadku opcja, ze ja wybieram imię dla jednego, Ty dla drugiego dziecka najprawdopodobniej nie będzie miała okazji się sprawdzić, więc ustalmy to razem"
No i teraz mam to swoje dobre serce cholera jasna! [emoji13] Ja wymyślam, on kręci nosem. Ale niech no tylko poczeka do polowkowego.. Poradzę go za tym stolem i przysiegam, ze nie wypuszcze, dopóki czegoś nie ustalimy [emoji1]

Co do dziewczynek, to u mnie w przychodni dużo jest ostatnio imion takich jak Laura, Liwia, Pola, ale Helenki już dawno nie mieliśmy. Może będzie na topie w II połowie tego roku.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale się dziewczyny wkurwilam. Wyszłam na balkon coś powiedzieć koledze A tam drugi gość (dobry znajomy meza) mówi do mnie mogę Cię skarbie pocałować. Odwrocilam się i poszłam do domu. Zaraz ktoś puka do drzwi wchodzi ten gość i z łapami do mnie do przytulania i calowania. Facet w wieku mojego ojca. Odepchnelam go i kazalam wyjść z mieszkania. No jpr. Jeszcze się za mocno zerwalam i cała prawa ręką i łopatka mnie boli aż do mostka. Zadzwoniłam do męża i mowie mu jaką sytuacja. Kazał mi zamknąć mieszkanie i mówi ze on sb z nim pogada jak wróci.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Co za dupek?! Lepiej, żeby sobie z nim Twój mąż po męsku porozmawiał, bo co to jest za zachowanie?? Nawet jeśli dla niego to były żarty, to nie koniecznie Ciebie muszą one bawić. Duren kobietę w ciąży będzie sobie wybierał na cel swoich idiotycznych zachowań[emoji35]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie to jest jakas porazka. Jeszcze w dodatku jestem sama w domu dzis. Wystraszylam sie tylko, gosc niech sie cieszy ze nie dostal w leb deska do krojenia bo mialam akurat w reku. Wez tu czlowieku mieszkaj w takim miejscu
 
Gretka cudne imię Ludwik [emoji7][emoji7][emoji7] bardzo mi się podoba!

Wiecie co, ja chyba też opcję z walizką zrealizuję. Mam dużo toreb, ale wydaje mi się, że walizka będzie wygodniejsza [emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png

Dasia, dziękuję bardzo [emoji2] od początku było wiadomo, ze chłopak będzie Ludwik. Dużo ludzi reaguje zdumieniem, albo nawet nam odradza [emoji23]
Helenki widzę popularne [emoji7]Mój Ludwik tez miał byc Heleną :D

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My jak przy pierwszej ciąży mieliśmy wybrane imiona szybko tak teraz jeszcze nie możemy się zdecydować gdyby wcześniej mial być chlopczyk to miał być Szymon Teraz jakoś mniej mi się to imię podoba jeszcze wchodzi w grę Jaś, Antoś i Igor.
 
Ale się dziewczyny wkurwilam. Wyszłam na balkon coś powiedzieć koledze A tam drugi gość (dobry znajomy meza) mówi do mnie mogę Cię skarbie pocałować. Odwrocilam się i poszłam do domu. Zaraz ktoś puka do drzwi wchodzi ten gość i z łapami do mnie do przytulania i calowania. Facet w wieku mojego ojca. Odepchnelam go i kazalam wyjść z mieszkania. No jpr. Jeszcze się za mocno zerwalam i cała prawa ręką i łopatka mnie boli aż do mostka. Zadzwoniłam do męża i mowie mu jaką sytuacja. Kazał mi zamknąć mieszkanie i mówi ze on sb z nim pogada jak wróci.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom



Jakbym sie odwinela to by zeby zbieral...idiota...
 
Dziewczyny a te pampersy to jakie sie kupuje na poczatek? Bo znalazlam PAMPERS PREMIUM CARE 1 NEWBORN, PREMIUM CARE 2 czy PAMPERS NEW BABY -DRY 2 MINI?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry